Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na zmagania z lig Premier League, LaLiga, Serier A, Ligue 1, Bundesligę oraz LOTTO Ekstraklasę. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za 79 PLN i przy jednym błędzie na kuponie dostać zwrot stawki.

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta akcja promocyjna polega na zawarciu kuponu za dokładną kwotę 79 PLN, na którym będzie minimum pięć zdarzeń z rozgrywek ligowych takich jak Premier League, laLiga, Serie A, Ligue 1,m Bundesliga obądź LOTTO Ekstraklasa. Bukmacher wymaga, żeby kurs każdego ze zdarzeń wyniósł minimum 79 PLN. Natomiast wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 5 maja do godziny 23:59. W tej akcji biorą udział zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo.

Natomiast trzeba pamiętać, że jak nasz kupon zostanie zawarty za środki bonusowe, bądź zgrany system lub też będą na nim zdarzenia typu draw no bet (DNB) to jest automatycznie skreślony z tej akcji promocyjnej.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli okaże się, że na kuponie znajduje się jeden błąd to bukmacher dokona zwrotu całej stawki, przy dwóch błędach będzie to połowa.

Jednak należy pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupn gracza, który spełnia te warunki.

Bonus na konto gracza trafi najpóźniej w dniu 6 maja do godzin 16:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMeczyki, transmisje online, streamy, meczeosy, meczyki24 za darmo – 3 maja (piątek)
Następny artykułLegalne, darmowe streamy online – 7 maja (wtorek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.