Lubisz typować e-sport? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera TOTALBet, który to zmniejsza ryzyko przegranej na wydarzenie ESL One Kolonia 2019. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to otrzymasz zwrot 50% stawki od bukmachera TOTALBet.

Mniejsze przegrane na ESL One Kolonia 2019 u TOTALBet

Mniejsze przegrane na ESL One Kolonia 2019 u TOTALBet

Oferta skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do 7 lipca, a na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z ESL One Kolonia 2019. Bukmacher zarówno dopuszcza zakłady przedmeczowe jak i na żywo.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00, zaś operator dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i przedmeczowe.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN, ale należy pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie można liczyć na 100 PLN. Zwrot na konto gracza trafi do 48 godzin.

darmowy bonus u bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że TYLKO pierwszy kupon jest objęty promocją.

Z tej akcji są wykluczone zakłady z zdarzeniami TotalBoast oraz z wykorzystaną opcją Cash-out.

Freebet na start bez wpłaty

Bukmacher TOTALBet oferuje dla nowych graczy darmowy bonus w wysokości 10 PLN za założenie konta i poprawną weryfikację danych.

Środki trafią na konto typera bez dokonanie depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPuchar Narodów Afryki. Darmowe meczyki online- 5 lipca (piątek)
Następny artykułMeczyki online na Wimbledon, m.in.Linetty-Kvitova – 6 lipca (sobota)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.