Posiadasz konto u bukmachera Forbet? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera, który w dniu 17 maja zwiększa wygrane dla swoich graczy.

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Warunek podstawy tej akcji to zawarcie kuponu w dniu 17 maja w godzinach 06:00 – 12:00. Jedynie w tych godzinach jest czynna ta akcja promocyjna. Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie promocyjnym znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zdarzenia mogą pochodzić jedynie z oferty przedmeczowej bukmachera, ale należy pamiętać, ze zdarzenia długoterminowe nie biorą udziału w akcji.

Z tej akcji są wykreślone dodatkowo kupony zagrane za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Kupony, które spełniają powyższe warunki promocji, a także zostały rozliczone jako wygrane, ich wygrana automatycznie zostanie zwiększa o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe meczyki online – 17 maja (piątek)
Następny artykułDarmowe streamy na mecze ligowe – 18 maja (sobota)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.