Statystyki pokazują, że coraz więcej osób obstawia zakłady bukmacherskie. A możesz to robić nie tylko w lokalach stacjonarnych. Jesteś zainteresowany przede wszystkim typowaniem przez sieć? W takim razie zorientuj się, które podmioty hazardowe (oferujące takie właśnie usługi) są najlepsze. Jeśli nie masz czasu samodzielnie szukać takich informacji, to z pomocą przychodzi nasz dzisiejszy artykuł…

STS

Warto mieć konto w bukmacherze STS. Dlaczego? Na pewno jest to firma bukmacherska o dużej popularności. M.in. ze względu na oferowane na start bonusy. Co możesz jednak konkretnie uzyskać? Rozpocznijmy od promocji bez depozytu. Tak, nie ma tutaj żadnej „ściemy”. Jeśli bowiem zarejestrujesz własne konto bukmacherskie na stronie tego podmiotu hazardowego, a także wpiszesz kod promocyjny BETONLINE, to otrzymasz 25 PLN. Wystarczy zaś wykonanie tylko tych dwóch kroków, aby to było możliwe w praktyce. Co jeszcze liczy się w tym temacie? Możesz także liczyć na bonusy na sporty wirtualne i gry karciane.

Jeśli chodzi o te działy, to firma bukmacherska STS oferuje dokładnie po dwie dyszki. Kolejna znakomita promocja to zaś podwojenie depozytu. Aktualnie możesz dzięki temu zainkasować… nawet 100% do 1200 PLN. Trzeba tylko mieć założone konto bukmacherskie oraz wpłacić depozyt. Jeśli skorzystasz w całości z promocji oferowanej przez STS, to będziesz w posiadaniu nawet 2400 PLN.

Gdzie jeszcze warto założyć swoje konto bukmacherskie?

Na pewno może cieszyć, że aktualnie jest tak duża rywalizacja na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. Z tego względu każda osoba zainteresowana bukmacherką ma spory wybór. M.in. właśnie pod kątem firm hazardowych, które działają legalnie i na dodatek oferują świetne usługi. Obecnie coraz popularniejszym bukmacherem internetowym są na pewno zakłady bukmacherskie Betfan. Dlaczego? Ta firma bukmacherska jest legalna. Tak samo, jak STS oferuje zatem swoje usługi zgodnie z polskim prawem. Dodatkowo gwarantuje ona znakomite bonusy.

Na co konkretnie można jednak liczyć? Jest to m.in. cashback do 600 PLN. Aby go zainkasować, musisz jedynie założyć konto oraz wpisać kod promocyjny. Dodatkowo trzeba wpłacić pierwszy depozyt. Dzięki temu zdobędziesz cashback. Aż do poziomu 600 PLN. Inne ważne promocje tego bukmachera to np. zakład bez ryzyka (70 PLN) oraz podwojenie następnej wpłaty (100% do 1000 PLN).

Fortuna i Betclic

Warto posiadać swoje prywatne konta bukmacherskie także w tych podmiotach hazardowych. Fortuna oferuje nie tylko dobrej jakości usługi pod kątem oferty. Wszak możesz też liczyć np. na bonus bez depozytu (20 PLN), czy zakład bez ryzyka do 600 PLN. Co dodatkowo jest zapewniane przez tę firmę hazardową? To tak samo np. Happy Hours. Dzięki tej promocji możesz obstawiać bez konieczności… uiszczania podatku. Z kolei Betclic to np. znakomity cashback. By go zdobyć, musisz tylko założyć konto oraz wpisać kod promocyjny we właściwe pole. Finalnie trzeba jeszcze wpłacić pieniądze. Na skutek tego zainkasujesz cashback do 550 PLN.

Poprzedni artykuł60 PLN w każdy weekend za obstawienie meczy od Superbet
Następny artykułTypy bukmacherskie – czy można dzięki nim wygrywać zakłady?