Jeśli zależy Ci na tym, by mieć naprawdę realne szanse na wygrywanie z bukmacherami, to warto przeczytać nasz dzisiejszy poradnik. Na co dzień obstawiasz spotkania piłkarskie? Nie do końca Ci to jednak wychodzi? W takim razie dowiedz się, na czym powinna skupiać się analiza, aby Twój typ dnia był skuteczny! Poznaj także kilka innych faktów, dzięki którym możesz uzyskiwać lepsze wyniki.

Jak analizować spotkania futbolowe od A do Z?

Na co dzień interesujesz się futbolem? W takim położeniu typuj tylko i wyłącznie wydarzenia ze świata piłki nożnej. Odłóż na bok natomiast inne dyscypliny. Twoja uwaga powinna być skoncentrowana tylko na futbolu. Musisz na pewno regularnie zdobywać nowe wiadomości. Nie możesz bowiem bazować tylko na tym, co było kilka, czy kilkanaście lat temu… Kiedyś np. bardzo mocna była FC Barcelona. A dzisiaj klub z Katalonii przeżywa poważny kryzys. Jeśli ktoś chce wygrywać, to musi być na bieżąco z informacjami dotyczącymi danej ligi i wszystkich klubów. Typy meczu piłkarskiego – oferowane przez bukmacherów – muszą być dokładnie przeanalizowane. Jak zaś podejść do tego zadania? Na pewno warto zwracać uwagę na kwestie podstawowe oraz tak samo poboczne. Musisz m.in. sprawdzić obecną formę. Najlepiej z kilku poprzednich spotkań. Warto skoncentrować się na tym, jak oba kluby radzą sobie w spotkaniach domowych oraz wyjazdowych. Zweryfikuj pozycje w tabelach oraz wyniki z poprzednich spotkań bezpośrednich. Nie obejdzie się bez sprawdzenia przewidywanych składów. Dlatego nie warto obstawiać np. sobotniego meczu już na początku tygodnia.

Jakich kursów nie grać?

Wybrany model obstawiania jest bardzo istotny. Dokładna analiza jest oczywiście kluczowa. Jeśli nie wykażesz się właściwym zaangażowaniem, to nie masz szans na to, aby zarabiać na zakładach bukmacherskich. Druga sprawa dotyczy kursów. Nie powinieneś obstawiać m.in. zbyt niskich notowań. Granie kursów typu 1.10, 1,20 itd. mija się z celem. Zarówno w czasie obstawiania singli, jak i dubli, które są najbardziej rekomendowane przez ekspertów. Na takich kuponach nie będziesz efektywnie zarabiał. Uważaj tak samo na obstawianie zbyt wysokich kursów. Są zaś osoby, które grają na niespodzianki. Interesują ich notowania np. 7.00 lub wyższe. To także w dłuższej perspektywie czasu nie będzie dla Ciebie opłacalne. Wybieraj zatem rozsądne kursy, które są dla Ciebie valuebetami.

Popularne strony oferujące profesjonalne i darmowe typy bukmacherskie

W firmach bukmacherskich można grać rozmaite typy. Nie musisz ograniczać się do obstawiania wyłącznie swoich przewidywań. W końcu nie ma żadnego problemu, by sugerować się także wskazówkami od innych. Możesz je natomiast znaleźć na stronie internetowej https://sport.betfan.pl/. Dlaczego warto tam wchodzić? Znajdują się tam profesjonalne typy bukmacherskie, które zostały pieczołowicie wyselekcjonowane oraz przeanalizowane przez fachowców. Dodatkowo są to darmowe wskazówki. Co jeszcze jest ważne? Możesz z nich korzystać tak naprawdę codziennie. W końcu są one dodawane regularnie (na różne dyscypliny sportowe).

Poprzedni artykułU kogo aktualnie najlepiej stawiać zakłady bukmacherskie?
Następny artykułBonusy za obstawienie meczy od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN