Przed nami dwa kolejne mecze w pierwszej rundzie turnieju Masters w snookera. Pierwszy poniedziałkowy mecz zaplanowano na godzinę 14:00, a w nim dojdzie do potyczki pomiędzy Binghamem z Un-Nooh.

Masters w snookera na żywo w internecie

Masters w snookera na żywo w internecie

O godzinie 20:00 rozpocznie się prawdziwy klasyk, ponieważ dojdzie do meczu pomiędzy Murphym z Wilamsem.

Bingham – Un Nooh

Faworytem tego meczu jest ten pierwszy.Bingham lepiej czuje się przy stole. W ostatnim czasie również notował lepsze wyniki od rywala, gdzie to wygrywał, m.in. z Dottem i Wilsonem.

Un – Nooh to obecnie szesnastu zawodnik rankingu. Jednak na pewno dobrze jeszcze pamięta swoje spotkanie z dzisiejszym rywalem, gdzie to w Lidze Mistrzów przegrał 3-0.

STS bonus na start bez wpłaty 2021

Murphy – Williams

Spotkanie dwóch solidnych i doświadczenonych zawodnika. Stać ich przecież jest na bardzo dobrą grę przez całe spotkanie i budowanie wysokich, wygrywających brejkow.

Williams owszem obecnie zajmuje piętnaste miejsce, ale widać w jego grze cały czas spore rezerwy. Murphy natomiast zajmuje wysokie, siódme miejsce.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Masterssnookerod 14:00Oglądaj online
]
Poprzedni artykułStreamy meczów w internecie za darmo – 9 stycznia
Następny artykułEuroliga: Darmowe streamy meczy w internecie online – 12 stycznia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.