Czas na spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju mężczyzn w Doha. Czołowymi zawodnicy sprawdzają swoją formę na początku roku. Tym bardziej, że Australian Open zbliża się wielkimi krokami.

ATP w Doha. Darmowy streamy w internecie

ATP w Doha. Darmowy streamy w internecie

W piątek czekają nas chociażby takie pojedynki jak Herbert vs Rublev, czy też Wawrinka vs Bedene.

ATP w Doha. Mecze na żywo w internecie

Czwartkowe spotkanie pomiędzy Herbertem z Rublevem nie zostało dokończone w czwartek. Spotkanie zostało przegrane przy rezultacie 1-1 w gemach! Jednak zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Rublev i powinien pokazać na co go stać w tym spotkaniu.

Moutet sprawił sporą niespodzianką w 1/16 finału pokonując w dwóch setach Raonica. W pierwszej rundzie pokonał Sandgrena, zaś we wcześniejszych potyczkach okazywał się lepszy od Martina oraz Popyarina. Verdasco niewątpliwie góruje nad swoim rywalem. W dwóch wcześniejszych rundach ten zawodnik pokonywał Andujara oraz Krajinovića.

polski bukmacher betclic online
Nowy legalny bukmacher Betclic – Bonus bez ryzyka cashback

Wawrika, który jest rozstawiony z numerem jeden podczas tego turnieju zmierzy się Bedene. Szwajcar w pierwszym meczu pokonał pewnie Chardego 2-0 . Bedene natomiast najpierw pokonał 2-1 Ymera, zaś w kolejnej rundzie okazał się lepszy od Bublika wygrywając w dwóch setach.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
ATP w DohaTenisod 11:00Oglądaj online!