Zarówno Panie jak i Panie walczą w tym tygodniu podczas turnieju w Moskwie. Ciekawych spotkań zarówno u mężczyzn ja i kobiet nie zabraknie.

Darmowe streamy online na dzisiaj

Darmowe streamy online na dzisiaj

Przed nami chociażby takie spotkania jak, m.in. Mannarino vs Kokushkin, czy też Kohlschreiber vs Khachanov. U kobiet natomiast o awans do kolejnej rundy powalczą Vekic vs Muchova, czy też Yastrmska vs Filipkens.

Turniej ATP w Moskwie darmowe meczyki online:

Ciekawie na pewno zapowiada się pojedynek pomiędzy Mannarino z Kukushinem. Warto jest podkreślić, że dla obu tych zawodników będzie to już szóste spotkanie bezpośrednie. Do tej pory wszystkie mecze wygrał Adrian, który zresztą pokazał się z dobrej strony zresztą w pierwszym pojedynku tego turnieju, gdzie ograł Dzumhura. Kokushin natomiast okazał się lepszy od Donskoya.

Jako zdecydowany faworyt do swojego pojedynku przystąpi Khachanov, który to zmierzy się z Kohlschreiberem. Niemiec na pewno łatwo skróty nie sprzeda podczas tej rywalizacji i będzie walczył o korzystny dla siebie wynik do końca spotkania.

betclic kod promocyjny

Turniej WTA w Moskwie darmowe meczyki online:

Yastremska do rywalizacji z Filpkens przystąpi jako zdecydowana faworytka. Ukraina na pewno liczy na zwycięstwo podczas tego spotkana, ponieważ od swojej najbliższe rywalki jest zdecydowanie lepszą zawodniczką. Filipkens owszem pod względem doświadczenia przewyższa rywalkę, ale najlepsza lata gry ta zawodniczka ma już za sobą.

Emocji na pewno nie zabraknie podczas rywalizacji pomiędzy Vekic z Muchovą. Owszem podczas ostatnich tygodni dużo lepiej radziła sobie ta druga zawodniczka, ale Vekić pokazała chociażby podczas US OPEN, że posiada spore możliwości.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Turniej ATP w Moskwie tenis od 11:00 Oglądaj online!
Turniej WTA w Moskwietenis od 11:00 Oglądaj online!

Poprzedni artykułRumunia – Norwegia: Darmowe meczyki online na dzisiaj – 15 października (wtorek)
Następny artykułDarmowe meczyki online z snooker English Open – 17 października (czwartek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.