Można powiedzieć, że nie tylko footballem człowiek żyje. Obecnie rozgrywane są Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej, gdzie to swoje spotkania w piątek 15 stycznia rozegrają Polscy. Rywalem Biało – Czerwonych będą Tunezyjczycy. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00.

Darmowe streamy meczów online w internecie

Darmowe streamy meczów online w internecie

Fani snookera natomiast mogą emocjonować się turniejem Masters, czyli niezwykle ważna impreza dla każdego zawodnika w tej imprezie. I trzeba powiedzieć, że dzisiaj na pewno emocji nie zabraknie. Przede wszystkim w meczu sesji wieczornej, gdzie Higgins zagra z O’Sulivanem.

Tunezja – Polska

Już dzisiejszego popołudnia Polacy rozegrają swoje pierwsze spotkanie w ramach Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Rywalem Biało – Czerwonych będzie Tunezja. Bukmacherzy w roli faworytów tego starcia widzą Polaków.

Jednak nie ma się czemu dziwić. Bowiem patrząc na mecze bezpośrednie to zdecydowanie przemawiają za Polakami. Biało – Czerwoni wygrali cztery z pięciu starć. W grupie B oprócz wspominanych ekip są jeszcze Hiszpania i Brazylia.

Nowy legalny bukmacher Betclic – Bonus bez ryzyka cashback

Turniej Masters w snookera online:

O godzinie 14:00 dojdzie do rywalizacji pomiędzy Maguirem z Yanem. Obaj sprawili spor niespodzianki podczas pierwszych rund. Maguire pokonał Selbego, zaś Yan okazał się lepszy od Roberstona.

W drugim meczu na pewno emocji nie zabraknie od samego początku. Bowiem zmierzą się ze sobą dwaj czołowymi zawodnicy snookerowi: Higgins z O’Sulivanem. Obaj są czołowymi zawodnikami na świecie i można spodziewać się tutaj porywającej gry ze strony obu tych zawodników.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Tunezja – PolskaMS w piłką ręczna17:00Oglądaj online
Higgins – AllenSnooker20:00Oglądaj online