Jedno z dwóch niedzielnych spotkań w PKO Ekstraklasie będzie to pojedynek w Bielsku – Białej, a tam pierwsze swoje spotkanie w rundzie wiosennej rozegrają drużyny Podbeskidzia z Legią Warszawa. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:30.

Mecz Podbeskidzie – Legia Warszawa na żywo bez rejestracji

Mecz Podbeskidzie – Legia Warszawa na żywo bez rejestracji

Ameryki tutaj nie okryję twierdząc, że faworytami tego meczu są Wojskowi, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną. Bowiem różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna i śmiem twierdzić, że będzie to widoczne podczas tej rywalizacji.

Warto jest dodać, że obie ekipy sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Legia to obecny wicelider ligi. Jednak w przypadku wygranej podczas tego starcia awansują na fotel lidera. Po drugiej stronie ligowej tabeli sklasyfikowana jest ekipa Podbeskidzia, która ma za zaledwie dziewięć punktów.

Superbet bonus bez depozytu na start

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Trudno spodziewać się, aby gospodarze mogliby znacząco zagrozić rywalom. Górale mają za sobą bardzo słabą pierwszą cześć sezonu i nic szczerze mówiąc nie zapowiada się nagłej poprawy. Legia chcąc myśleć o Mistrzostwie na pewno takie pojedynki, jak te muszą wygrywać.

Jak obejrzeć mecz Podbeskidzie – Legia Warszawa online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Podbeskidzie – Legia Warszawa online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Podbeskidzie – Legia WarszawaPKO Ekstraklasa17:30Oglądaj online
Poprzedni artykułGala KSW 58 na żywo w internecie bez opłat – 30 stycznia
Następny artykuł584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.