Jedyne dzisiejsze spotkanie w rozgrywkach Touron Liga będzie to rywalizacja w Radomiu, a tam miejscowa Radomianka podejmie Legionovię Legionowo. Początek tego meczu zaplanowano an godzinę 17:30.

Darmowe streamy z siatkówki w internecie online

Darmowe streamy z siatkówki w internecie online

Bukmacherzy w roli zdecydowanych faworytów tego pojedynku stawiają gospodyni, któe nie powinna mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. Chociaż trzeba zaznaczyć, ze obecny bilans rywalizacji to 1-1.

Z drugiej strony jednak we dwóch wcześniejszych meczach warto jest zaznaczyć, że wygrywała da drużyna, która grała na wyjazdach. Dwa wcześniejsze starcia kończyły się wynikami 1-3.

Superbet bonus bez depozytu na start

Nie mniej jednak atut własnej hali drużynie z Radomia jest niezwykle cenny. Bowiem na dziesięć ostatnich spotkaniach wygrali, aż siedem!

Mecze bezpośrednie również wskazują w roli zdecydowanych faworytów gospodarzy. Bowiem siatkarki z Odmiata wygrały cztery z pięciu ostatnich potyczek z Legionową.

Jak obejrzeć mecz Radomka – Legionovia online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Radomka – Legionovia online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Radomka – LegionoviaTauron Liga17:30Oglądaj online
Poprzedni artykułFA Cup na żywo w internecie: Mecz Leicester – Manchester United online – 21 marca
Następny artykułMecz Krejcikova – Światek na żywo w internecie – 25 marca
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.