Przed nami pierwsze spotkania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Jedno z pierwszych dzisiejszych starć, jakie będą miały miejsce w dniu 2 lutego będzie to potyczka pomiędzy Wolves z Arsenalem. Pierwszy gwizdek sędziego tego meczu zaplanowano na godzinę 19:00.

Stream meczu Manchester United vs Southampton w internecie

Stream meczu Manchester United vs Southampton w internecie

Natomiast na godzinę 21:15 zaplanowano konfrontację na Old Trafford, a tam o ligowe punkty w tym sezonie powalczą drużyny Manchester United z Southmapton.

Wolves – Arsenal

Trzeba powiedzieć, że gospodarze w tym sezonie zawodzą na całej lini. Wilki spisują się na pewno poniżej swoich możliwości. Obecnie zajmują czternastą pozycję mając dwadzieścia trzy punkty. Warto jest odnotować, że ten zespół nie wygrał żadnego z pięciu ostatnich meczy w lidze.

Arsenal natomiast znajduje sie w zupełnie innym położeniu. Po gorszym dla siebie okresie ta drużyna ostatnio regularnie punktuje i awansuje w ligowej tabeli. Kanonierzy nie przegrali żadnego z ostatnich pięciu spotkań w Premier League.

Superbet bonus bez depozytu na start

Manchester United – Southampton

Owszem gospodarze tego spotkania sklasyfikowani są wyżej w ligowej tabeli, bo na drugiej pozycji mając czterdzieści jeden punktów. Święci natomiast to obecnie jedenasta drużyna z dorobkiem dwudziestu dziewięciu „oczek”.

Warto jest zaznaczyć, że obie te drużyny podczas ostatnich tygodni nie prezentowały się zbyt dobrze, gdzie to miały problemy z wygraniem swoich spotkań. I dzisiaj na pewno Czerwone Diabły, ale i Święci liczą na przełamanie i komplet punktów.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Wolves – ArsenalPremier League19:00Oglądaj online
Manchester United – SouthamptonPremier League21:15Oglądaj online
Poprzedni artykuł584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet
Następny artykułMecze z PKO Ekstraklasy na żywo w internecie – 5 lutego
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.