Nie masz pomysłu na sobotę? To warto skupić się na wydarzeniach sportowych, a na pewno będzie co obejrzeć. Ponieważ zostaną rozegrane ciekawe spotkania w tym LOTTO Ekstraklasa. A wszystko to można obejrzeć za darmo bez wychodzenia z domu w jakości HD.

LOTTO Ekstraklasa

Na sobotę zaplanowano trzy spotkania w LOTTO Ekstraklasie. Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 15:30 w Białymstoku, gdzie miejscowa Jaga podejmie Wisłę Płock. Podopieczni Mamrota liczą się cały czas w walce o Mistrzostwo Polski. I chcąc osiągnąć taki sukces w takie pojedynki jak te muszą wygrywać.

Punkty niewątpliwie potrzebne są zarówno Zagłębiu Sosnowiec jak i Arce Gdynia. Gospodarze za cel postawiony w tym sezonie mają utrzymanie się w lidze. Goście natomiast walczą o grupę Mistrzowską. Nie da się ukryć, że doświadczenie bardziej przemawia za zespołem gości, ale wszystko w tym boju jest możliwe można powiedzieć.

Najciekawsze sobotnie spotkanie można powiedzieć, że zostanie rozegrane w Kielcach, gdzie to miejscowa Korona podejmie Lechię Gdańsk. Nie da się ukryć, że pierwsza cześć sezonu w wykonaniu podopieczni Stokowca była udana. I obecnie są zaliczani jako główni faworyci do tytułu Mistrzowskiego. Korona natomiast liczy na punkty w tym boju. Możliwości niewątpliwie ten zespół posiada ku temu. A w szczególności, że gra na własnym obiekcie.

Atlanta vs Milan

Niewątpliwie włoska Serie A stoi polskimi zawodnikami i coraz więcej Polaków się ją interesuje. Furorę we Włoszech robi Piątek. Były napastnik Cracovii dał się poznać z bardzo dobrej strony w Genoi, gdzie po zaledwie pół roku przeszedł do Milanu. A wyrasta teraz na prawdziwą gwiazdę ekipy z San Siro. Polak regularnie strzela w barwach Milanu i z pewnością będzie chciał dołożyć kolejne trafienie w sobotę.

Ale na pewno nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ przyjdzie mu zmierzyć się z Atlantą, czyli dosyć niewygodnym rywalem. Smaczkowi temu pojedynkowi dodaje fakt, że te dwie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli.

Bundesliga on-line

W sobotę 16 lutego zostaną rozegranie łącznie pięć spotkań w niemieckiej Bundeslidze. Walka toczy się zarówno na górze jak i dole tabeli. Ekipy walczą o każdy dla siebie punkt, który przybliży do stawianego przed nimi celu.

Najciekawsze sobotnie spotkanie można powiedzieć, że zostanie rozegrane w Berlinie, gdzie o ligowe punkty zagrają zespoły Herty i Werderu Brema. Przejezdni znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji, wygrywają w ładnie stylu swoje pojedynki. I teraz na pewno będą chcieli dołożyć kolejne wygraną.

Puchar FA – streamy

Podczas tego weekendu nie będziemy emocjonować się spotkaniami angielskiej Premier League. W zamian zostaną rozegrane mecze w Pucharze FA. Na sobotę zaplanowano łącznie trzy spotkania pojedynki. Jedno z nich to konfrontacja pomiędzy Newport, a Manchesterem City.

Dla gospodarzy to i tak jest duże wydarzenie, że przychodzi im rywalizować z tak uznanym zespołem. Jednak różnica klas jest ogromna pomiędzy tymi zespołami i to wszystko powinno być widoczne już od pierwszej minuty.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Jagiellonia-Wisła PłockLOTTO Ekstraklasa15:30Oglądaj!!
Zagłębie Sosnowiec- Arka GdyniaLOTTO Ekstraklasa18:00Oglądaj!!
Hertha – WerderBundesliga18:30Oglądaj!!
Newport – Manchester CityFa Cup18:30Oglądaj!!
Korona – LechiaLOTTO Ekstraklasa20:30Oglądaj!!
Atlanta – MilanSerie A20:30Oglądaj!!