W niedzielę 30 czerwca czas na pierwsze nierozgniecenia w fazie grupowej Puchar Ligi Narodów, ponieważ ostatnie trzecia runda pojedynków zostanie rozegrana w grupach A i B. Zobacz, gdzie te pojedynki można obejrzeć w pełni online i to za darmo.

Darmowe streamy na dzisiaj online bez opłat, m.in. Puchar Narodów Afryki

Darmowe streamy na dzisiaj online bez opłat, m.in. Puchar Narodów Afryki

Burundi – Gwinea: darmowy stream na dzisiaj

Gwinea obok Niegierii była faworytem w grupie B. Jednak póki co ten zespół ma zaledwie jeden punkt na swoim koncie. W trzeciej serii pojedynków przyjdzie im zagrać z Burundi, która to drużyna przegrała dwa pojedynki. Piłkarze Gwinei chcąc myśleć o awansie do kolejnej rundy muszą zdobyć komplet punktów w tym pojedynku. Owszem rywal na pewno jest w ich zasięgu i stać będzie ten zespół na pewno na zwycięstwo, ale muszą to potwierdzić jeszcze na boisku.

Nigeria – Madagaskar: darmowy stream na dzisiaj

Nigeria do tego pojedynku przystąpi w dobrych humorach, ponieważ ma sześć punktów na swoim koncie i tym samym pewny awans do kolnej rundy. Trudno jest również uwierzyć w fakt, żeby ekipa Madagaskaru sprawia dla nich większe problemy. Ponieważ udało im się w dosyć szczęśliwych okolicznościach zremisować z Gwineą, gdzie to byli dużo słabszym zespołem. A do tego pokonali Burndi, czyli zdecydowaną najsłabszą ekipę w tej grupie. Teraz przyjdzie dla nich prawdziwy sprawdzian. Chociaż trzeba przyznać, że Nigeria mimo kompletu punktów nie do końca porywa swoja grą.

darmowe streamy online za darmo bez wpłaty

Uganda – Egipt: darmowy stream na dzisiaj

Egipt jest już pewny gry w kolejnej rundzie. Obecnie ta drużyna ma sześć punktów na swoim koncie, gdzie to zdobywa je punktując w pojedynkach z Kongo oraz Zimbabwe. Poza tym ten turniej jest rozgrywany an boiskach w Egipcie, więc niewątpliwe ta drużyna liczy na dobry wynik. Uganda najpierw pokonała Kongo, zaś w drugiej serii spotkań zremisowała z Zimbabwe, gdzie byli dużo słabszym zespołem, a udało sie zdobyć dla nich jeden punkt.

Zimbabwe – Kongo: darmowy stream na dzisiaj

Zimbabwe jeszcze liczy na trochę szczęścia i zajęcie drugiego miejsca na koncie fazy grupowej. Jest to zadanie realne do zrealizowania, ale po pierwsze muszą wygrać pewnie swój pojedynek z Kongo, które nie zdobyło jeszcze punktu w PNA. Poza tym warto jest podkreślić, ze Kongo nie strzeliło żadnej bramki. Piłkarze Zimbabwe muszą jeszcze liczyć na szczecie w drugim pojedynku, czyli pewne zwycięstwo Egiptu nad Ugandą.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja online
Burundi -GwineaPuchar Narodów Afryki18:00 Oglądaj!
Madagaskar – NigeriaPuchar Narodów Afryki18:00Oglądaj!
Uganda – EgiptPuchar Narodów Afryki21:00 Oglądaj!
Zimbabwe – KongoPuchar Narodów Afryki21:00Oglądaj!
Poprzedni artykułDarmowe mecze live na dzisiaj , m.in. Niemcy vs Polska i Copa America – 29 czerwca (sobota)
Następny artykułWimbledon darmowe meczyki. Mecze Polaków online za darmo i Golden Cup – 1 lipca (poniedziałek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.