Pomimo, że większość rozgrywek jest zawieszonych, to jednak w dalszym ciągu mecze są rozgrywane w Wyszejszaja Liha. Jedno z ciekawszych pojedynków, jakie będzie miało miejsce w tych rozgrywkach będzie to starcie pomiędzy ekipai Hardzieja z BATE.

Meczyki na żywo za darmo w internecie

Meczyki na żywo za darmo w internecie

Natomiast o godz. 18:00 na stadionie Regional Sport Complex Brestskiy rozpocznie się rywalizacja pomiędzy Dynamo Brześć z Szachciorem Soligorsk.

Hardzieja – BATE

Trzeba zaznaczyć, że obie te drużyny zmagania w tym sezonie rozpoczęły niezbyt udanie dla siebie, bo od dwóch porażek. Jednak w pozostały starciach było już tylko lepiej i udawało im się wygrywać swoje pojedynki.

Ekipa Hardzieja do tego meczu przystąpi po trzech zwycięstwach w innych starciach, gdzie to ogrywali olejno Biełszynę, Dynamo Mińsk oraz Eniergietyk.

BATE natomiast znacząco poprawiło swoją grę trzeba przyznać. Bowiem okazywali się lepsi kolejno od Ruchu Brześć i FC Mińsk. Poza tym w ostatnim pojedynku punktami podzielili się z zespołem Żodzino.

Nowy legalny bukmacher Betclic – Bonus bez ryzyka cashback

Dynamo Brześć – Szachcior Soligorsk

Owszem jest to spotkanie ekip, które obecnie zajmują pozycje w drugiej dziesiątce. Jednak trzeba zaznaczyć, że zespół Szachciora zawodzi w tym sezonie i to można powiedzieć, że na całej lini. Bowiem ten zespół wymieniany, jako główny faworyt do zdobycia Mistrzostwa Białorusi. Natomiast w tym sezonie ta ekipa wygrała zaledwie jeden mecz.

Dynamo natomiast radzi sobie nieznacznie lepiej od swoich najbliższych rywali. Ta drużyna podczas ostatnich pojedynków dwukrotnie zdobyła komplet punktów. Udawało im się to osiągnąć podczas rywalizacji z zespołami Słuck i Isłacz Mińsk. Natomiast przed tygodniem zanotowali porażkę z FK Witebsk.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Hardzieja – BATEWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Dynamo Brześć – Szachcior Soligorsk Wyszejszaja Liha 18:00 Oglądaj online
Poprzedni artykułMecze w internecie za darmo na żywo, m.in. Szachcior Soligorsk vs FK Słuck – 17 kwietnia [piątek]
Następny artykułMecze w internecie za żywo za darmo, m.in Słuck vs Biełszyna – 26 kwietnia [niedziela]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.