W najbliższy piątek, tj. 3 kwietnia rozpoczną się zmagania w trzeciej serii spotkań białoruskiej Wyszejszaja Liha. Pierwsze spotkanie, jakie zaplanowano an te rozgrywki będzie miało miejsce pomiędzy drużynami Biełszyna vs FK Haradzieja. Pierwszy gwizdek tego pojedynku przewidziano na godz. 16:00.

Meczosy online. Meczyki na żywo bez opłat

Meczosy online. Meczyki na żywo bez opłat

Drugie piątkowe spotkanie w tej lidze rozpocznie się o godz. , a tam o ligowe punkty powalczą w spotkaniu bezpośrednim zespoły Dynamo Mińsk z Żodzino.

Biełszyna – FK Haradzieja

Obie drużyny do tego pojedyku przystąpią na pewno w „bojowych” nastrojach. Przyczyna tego jest niezwykle prosta. Bowiem zarówno ekipa Biełszyna, ale i FK Haradzieja w tym sezonie nie zgromadziła nawet jednego punktu. To sprawia, że obecnie zajmują dwa ostatnie miejsca w lidze.

Gospodarze tego pojedynku przegrywali kolejno z takimi zespołami, jak FC Mińsk oraz Żodzino. Natomiast drużyna FK Haradzieja nie była wstanie urwać nawet jednego punktu zespołamom Witebska oraz Szachciora.

Patrząc na pojedynki bezpośrednie to również nie można zbytnio się na nich sugerować. Bowiem obie drużyny zanotowały, po jednej wygranej, przegranej, a także remisie.

bonus bez depozytu od sts

Dynamo Mińsk – Żodzino

Gospodarze na pewno liczą na pierwsze punkty w tym sezonie. Nastroje na pewno w tej drużynie nie są zbyt dobre, ponieważ zmagania rozpoczęli od przegrali z Ruchem Brześć 1-0 , zaś z pewnością mocniej zabolała ich porażka sprzed tygodnia, gdzie to w derbach przegrali z FC Mińsk 3-2.

Gośce takich problemów nie mają. Owszem wygrane drużyny Żodzino nie były przekonujące, ponieważ oa spotkania kończyły się rezultatem po 1-0. Jednak za każdym razem udawało im się zdobyć komplet punktów. Przyjezdni tego spotkania pokonywali kolejne Szachcior, zaś przed tygodniem okazali się lepsi od zespołu Biełszyna.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Biełszyna – FK HaradziejaWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Dynamo Mińsk – ŻodzinoWyszejszaja Liha18:00Oglądaj online
Poprzedni artykułLiga Białoruska. Meczosy online za darmo, m.in. Nioman Grodno vs FK Witebsk – 29 marca [niedziela]
Następny artykułMeczosy online. Meczyki na żywo bez opłat, m.in. BATE vs Ruch Brześć – 4 kwietnia [sobota]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.