Pierwsze sobotnie sptokanie we włoskiej Serie A będzie miało miejsce na Stadio Ciro Vigorito, a dojdzie tam do pojedynku pomiędzy Benevento z Atalantą. Ten mecz planowano ma ropzocząc się o godzineie 15:00.

Mecze w internecie za darmo online

Mecze w internecie za darmo online

Natomiast o godzinie 20:45 AC Milan podjemie Torino. Zespół z San Siro przegrał pierwsze swoje spotkanie w rozgerywkach Serie A w środę z Juventusem. I z pewnością liczą teraz na przełemanie.

Benevento – Atalanta

Można być pewnym, że bramek podczas tej rywalziacji nie zabraknie, ponieważ gospodarze w obornie spisują się dosyć przeciętnie. Natomiast piłkarze Atalanty wracają do swojej dobrej dyspozycji. Wygrywją regularnie w ostatnim czasie i będą chcieli to potwierdzić w tym spotkaniu.

Benevento trzeba powiedzieć, że jest wstnaie punktować. Jednak ta ekipa przede wszystkim wygrywa mecze z dosyć przeciętnymi zespołami. I trudno będzie im tutaj postawić trudne warunki rozpędzonej Atalancie.

STS bonus na start bez wpłaty 2021

Milan – Torino

Widać, ze gioposdarze walczą o jak najwyższe cele w tym sezonie o bbczołowe cele. Na pewno możliwosci mają ku temu możliwosci. Przede wszystkim ten zesół stanowi solidny kolektyw. Podopieczni Poliego grają do końca i nidy nie odpuszczają.

Torino spokojnie jest w ich zasięgu. Ta drużyna prezentuje się do tej pory dosyć przeciętnie i trudno spodziewać się nagłej ich poprawy. Owszem nie przegrali żadnego z czterech ostatnich meczy, ale zanotowali trzy remisy i jedna wygraną. Jednak gra tego zespołu pozostawia wiele do życzenia.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Benevento – AtalantaSerie A15:00Oglądaj online
Milan – TorinoSerie A20:45 Oglądaj online
Poprzedni artykułDarmowy stream meczu EFL Cup: Manchester United vs Manchester City – 6 stycznia (środa)
Następny artykułTurniej Masters na na żywo w internecie – 11 stycznia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.