Nie samą piłką nożna żyje człowiek. W niedzielę czeka pierwszy konkurs indywidualny sezonu 2019/20. Niewątpliwie my liczymy najbardziej na naszych rodaków, tj. Stocha oraz Kubackiego, którzy mają największe szanse na wygranie zawodników.

Meczyki na żywo online za darmo

Meczyki na żywo online za darmo

W siatkówce natomiast czeka nas bardzo ciekawe starcie, ponieważ ZAKSA Kędzierzyn Koźle podejmie Skrę Bełchatów. Obie drużyny mają coś sobie do uwodonienia. Zobacz, gdzie można te wydarzenia obejrzeć za darmo online!

ZAKSA – Skra

Obecnie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują obecnie trzecie miejsce mając szesnaście punktów. ZAKSA w ostatnim meczu przegrała pierwszy pojedynek w tym sezonie. Mistrzowie Polski przegrali na własnym parkiecie po TB z zespołem z Warszawy.

Skra natomiast również ma takim sam bilans spotkań w tym sezonie: pięć wygranych i jeden remis. W ostatnim pojedynku nastroje w tym zespole są bardzo dobre po tym jak pokonali Asseco Resovię 3-0. Jednak na pewno Pszczółki chcą się przełamać rywalizację z ZAKSĄ, gdzie to w trzech spotkaniach za każdym razem górą byli gospodarze.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Puchar Świata w Wiśle online

Po tym jak Polacy zajęli w sobotę trzecie miejsce w konkursie drużynowym. Niewątpliwie liczymy, na „Mazura Dąbrowskiego” w Wiśle w niedzielę. Niewątpliwie mają ku temu szanse, ponieważ Kubacki oraz Stoch pokazali, że stać ich na dalekie loty.

Patrząc na sobotni konkurs w nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej zawodów okazał się najlepsze Kubacki, drugi był Geiger i Kraft. Na dziewiątej pozycji został sklasyfikowany został Żyła, zaś Stoch na trzynastej.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Puchar Świata w Wiśle onlineskokiod 12:00Oglądaj online!
ZAKSA – Skraplusliga14:45 Oglądaj online!
Poprzedni artykułKonkurs drużynowy w skokach w Wiśle 2019 na żywo online – 23 listopada (sobota)
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 1000 PLN
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.