Działalność bukmachera PZbuk została zalegalizowana w 2018 roku. Firma charakteryzuje się coraz dynamiczniejszą polityką marketingową, o czym świadczy promocja marki firmy, poprzez sponsorowanie Reprezentacji Polskiego Hokeja na Lodzie oraz Polskiej Hokej Ligi, której firma jest głównym sponsorem. Według ekspertów branży bukmacherskiej zakład bukmacherski PZbuk posiada przeciętną ofertę na rynku zakładów wzajemnych. Świadczy o tym m.in. brak bonusu powitalnego, który bukmacher rekompensuje darmowym zakładem 50 zł.

pzbuk
PZbuk legalne zakłady bukmacherskie w internecie

Oferta i promocje bukmachera pzbuk

Bukmacher PZbuk oferuje swoim graczom ponad 25 dyscyplin sportowych, z których największą popularnością cieszy się piłka nożna. Decyduje o tym rozbudowana propozycja zawierania zakładów wzajemnych na najpopularniejsze ligi piłkarskie. Kursy oferowane przez bukmachera nie należą do najwyższych na rynku, jednak ich stabilność oraz poziom należy ocenić jako przyzwoity.

Dział na żywo obecnie zwiększył swoją funkcjonalność poprzez wprowadzenie wizualizacji meczowych (tzw. match tracker) z podstawowymi statystykami meczowymi. Oferta zakładów na żywo nie należy do najbogatszej i obejmuje niewiele spotkań dziennie. Ponadto ilość i różnorodność zakładów live wypada gorzej w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami zakładów bukmacherskich. Strona internetowa pomimo niezwykle prostej konstrukcji cechuje się szybkością oraz intuicyjną obsługą.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ponadto rozmieszczenie danych na stronie sprawia, że jest ona przejrzysta, co wpływa na komfort jej użytkowania. Poza darmowym zakładem 50 zł bukmacher oferuje kombo doładowanie polegające na podniesieniu wygranej wyłącznie z kuponów dotyczących określonych lig i meczów piłkarskich, o wartość zależną od ilości zdarzeń na kuponie, tj. maksymalnie do 15% wartości wygranej. Dodatkową atrakcją dla graczy jest sklep gracza, który umożliwia wymianę punktów na produkty oferowane w sklepowym asortymencie.

Podsumowanie bukmachera pzbuk

Bukmacher PZbuk nie posiada aplikacji mobilnej, natomiast udostępniona strona serwisu charakteryzuje się nadmierną prostotą, co jednak dla wielu graczy jest jej dużą zaletą. Właściciele firmy zapowiadają zmiany techniczne, ofertowe oraz promocyjne, które wpłyną na większe zainteresowanie klientów.

Bukmacher PZbuk to legalny zakład bukmacherski, który w ostatnim czasie charakteryzuje się wzrostem biznesowym oraz marketingowym. Firma nie należy do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, jednak jej stabilny wzrost rynkowy świadczy o budowaniu stabilnej i znaczącej marki w branży polskich zakładów bukmacherskich. Bukmacher PZbuk posiada znaczne grono stałych klientów, których liczba stale rośnie.

Pomimo braku urozmaiconej oferty promocyjnej, firma wciąż zdobywa nowych klientów, konsekwentnie utrzymując średni poziom kursów. Dodatkowym atutem bukmachera PZbuk jest działalność na rzecz polskiego sportu, poprzez sponsorowanie rozwoju polskiego hokeja. W najbliższym czasie funkcjonalność serwisu firmy ma zostać wzbogacona o nowe systemy płatności oraz bogatszą ofertę kursową.

Poprzedni artykułTransmisje spotkań online w piątek – 1 marca (za darmo)
Następny artykułSobota w piłce nożnej online – darmowe streamy (2 marca)