Na wtorek 9 lutego zaplanowano pierwsze mecze w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Ostatnie dzisiejsze spotkanie będzie to mecz pomiędzy ŁKSem Łodź z Legią Warszawa. Pierwszy gwizdek sędziego tego starcia zpalanowano na godzinę 20:00.

Darmowy stream meczu ŁKS – Legia Warszawa

Darmowy stream meczu ŁKS – Legia Warszawa

Trzeba dodać na samym początku, iż na tym etapie rozgrywek nie ma spotkań rewanżowych. Przegrywająca drużyan automatycznie odpada z rozgrywek.

Na papierze trzeba powieedzieć, że znacznie mocniejszą drużyną są Wojskowi, którzy przewyższają swoich przecinwików minimum o jedną klasę. Jednak trzeba zaznczyć, że podopieczni Michniewicza nie do końca są tacy groźni. Mogliśmy się przekonać o tym kilka dni temu, kiedy Legia na wyjeździe przegrała z Podbseskidziem 1-0.

Superbet bonus bez depozytu na start

Owszem na papierze Wojskowi są zdecydowanie mocniejszym zespołem i to pod każdym względem. Zresztao tym mogliśmy się przekonać w poprzednim seoznie. Wówczas obie drużyny mierzyły się ze sobą na poziomie PKO Ekstraklasy dwukrtne wygrywałą drużyna Legi.

Dyspozycja gospodarzy tego spotkania można powiedzieć, że jest to również spora zagadka. Bowiem ŁKS w tym sezonie nie rozegrał jeszcze żadnego oficjalnego spotkania.

Jak obejrzeć mecz ŁKS Łódź – Legia Warszawa online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz ŁKS Łódź – Legia Warszawa online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
ŁKS Łódź – Legia WarszawaPuchar Polski20:30Oglądaj online
Poprzedni artykułMecze na żywo w internecie – 6 lutego
Następny artykułPuchar Hiszpanii: Stream meczu Sevilla – Barcelona – 10 lutego
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.