Czas na spotkania 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki. W czwórek o awans o ćwierćfinału tych rozgrywek powalczą Maroko z Beninem oraz Uganda z Senegalem.

Streamy online z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Streamy online z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Maroko – Benin

Maroko co ciekawe wygrało wszystkie swoje trzy spotkania w fazie grupowej, gdzie to kolejno ogrywało Namibię, Wybrzeże Kości Słoniowej oraz Republikę Południowej Afryki. Wszystkie te trzy pojedynki kończyły się wyniki ami 1-0.

Reprezentacja Beninu jeszcze nie zanotowała żadnej wygranej w PNA 2019, ale i z drugiej strony jeszcze nie wygrała. Ponieważ ten zespół zanotował trzy remisy kolejno z Ghaną, Gwineą oraz Kamerunem.

Obie te drużyny grały ze sobą łącznie cztery razy i wszystkie te pojedynki wygrywała drużyna Maroka.

darmowy bonus u bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Uganda – Senegal

Senegal według bukmacherów jest faworytem tej pary. Ten zespół w fazie grupowej wygrał kolejni z Tanzanią oraz Kenią, a także przegrał z Algierią.

Uganda niewątpliwie pod względem sportowym jest znacznie słabszym zespołem od swoich rywali. Było to widać w fazie grupowej, gdzie to wygrali jedynie z najsłabszą drużyną w swojej grupie – Kongo. W pozostałych pojedynkach zremisowali z Zimbabwe oraz przegrali z Egiptem.

Uganda w konfrontacjach z Senegalem jeszcze nie zanotowała wygranej. Notując dwa remisy i jedną porażkę.

MeczRozgrwkiGodzinaTransmisja
Maroko – Benin Puchar Narodów Afryk 18:00Oglądaj!
Uganda – SenegalPuchar Narodów Afryki21:30 Oglądaj!
Poprzedni artykułDarmowe streamy na wtorek: m.in. Chile vs Peru – 4 lipca (czwartek)
Następny artykułZwrot stawki za przegrany na kupon na ESL One Kolonia 2019
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.