Nie masz pomysłu na typy? To warto skorzystać jest z promocji, jaką przygotowuje bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy wybrać jedno z trzech zdarzeń z zdarzeniem na wygraną bądź remis (1×2) za minimum 100 PLN, aby przy przegranym kuponie dostać ewentualny freebet w wysokości 50 PLN.

Bukmacher wyznacza trzy spotkania do typowania, są to pojedynki, które na pewno emocji powinny dostarczyć i to bardzo dużo:
1.Sevilla – Barcelona – 23.01. godz. 21:30
2.Chelsea – Totteham 24.01 godz. 20:45
3.Arsenal – Manchester Utd 25.01 godz. 20:45

Aby wziąć udział w promocji trzeba przede wszystkim zapisać się do promocji. Można to zrobić na stronie bukmachera Etoto. Proces zapisania się zajmie zajmuje dosłownie sekundę. I należy tego dokonać jeszcze przed oddaniem kuponu.

Jednak należy pamiętać, że podczas typowania można oddać typ na zwycięzcę bądź remis. Akceptowane przez bukmachera formy oddania typu to „1 x 2”. Bukmacher dopuszcza również zagranie typów z oferty na żywo w tych pojedynkach, ale również dopuszczalna forma oddania typu to „1 x 2”.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. I co istotne musi pochodzić ze środków własnych. Zawarcie kuponu przez freeety bądź inne środki bonusowe będzie oznaczać, że nie jesteśmy brani pod uwagę w tej promocji.

Jeżeli powyższe warunki są spełnione, a do tego kupon został rozliczony, jako przegrany to możesz liczyć na freebet od bukmachera Etoto.

Aby go dostać należy po rozliczeniu kuponu kliknąć na opcję „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Dzięki otrzymanemu freebetowi mamy szansę na dokonanie zakładu bez żadnego ryzyka. Ale należy pamiętać, że ewentualna wygrana zostanie pomniejszona o kwotę Freebeta.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze do obejrzenia online w środę 23 stycznia – za darmo
Następny artykułDarmowe transmisje online w czwartek – 24 stycznia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.