Na sobotę 13 kwietnia bukmacher Fortuna przeprowadza promocję, w której rozdaje bonusy w wysokości 20 PLN dla swoich graczy!

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

W promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji ie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Bowiem wystarczy dokonać zawarcia przynajmniej dwóch kuponów z oferty na żywo u bukmachera Fortuna po stawce nie mniejszej niż 20 PLN w godzinach 16:00 – 23:59, aby zgłosić swój udział w promocji.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher podczas tej promocji dopuszcza kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi

Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ emocji w sobotę nie zabraknie w świecie piłki nożnej. A poza tym oferta bukmachera jest niezwykle bogata.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher Fortuna przyzna mu bonus w wysokości 20 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu. Bonus trafi na konto gracza w postaci punktów FKP.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLigowe mecze online m.in. Zagłębie Lubin – Wisła Kraków w sobotę – 13 kwietnia
Następny artykułLigowe mecze online m.in. Dusseldorf – Bayern w sobotę – 14 kwietnia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.