Na czwartek 11 kwietnia bonus bukmacher Forbet ma promocję dla swoich graczy, w której to przyznaje bonus 25 PLN niezależnie od rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Co należy pamiętać, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Bowiem warunkiem podstawowym jest spełnienie warunki regulaminu.

Jest to promocja jednodniowa, która obowiązuje jedynie w czwartek 11 kwietnia i trwa do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej promocji musimy dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN. Poza tym na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30. Natomiast kurs całkowity kuponu musi wynieść co najmniej 2.50.

Darmowy bonus bez depozytu. kod promocji: BETONLINE

Z tej akcji natomiast są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe, czy tez kupony systemowe oraz mające zdarzenia golden race oraz typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości.

Bukmacher Forbet przyzna każdego graczowi bonus w wysokości 25 PLN do pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji. Należy również pamiętać, że nie ważne jest tutaj rozliczenie kuponu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Europy online i nie tylko – 11 kwietnia (czwartek)
Następny artykułTransmisje online w piątek – 11 kwietnia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.