W poniedziałek 4 lutego nie będzie tyle emocjonujących spotkań co weekend. Jednak na pewno będzie co obejrzeć, ponieważ dojdzie do pojedynków w piłce nożnej West Ham podejmie Liverpool, Frosione vs Lazio czy Cagliari vs Atlanta. Do tego zostaną rozegrane dwa pojedynki w OrlenLidze. A to wszystko można obejrzeć za darmo on-line!

Jedyne poniedziałkowe spotkanie w Premier League zostanie rozegrane pomiędzy West Hamem, a Liverpoolem. Młoty na przestrzeni ostatnich spotkań nic wybitnego nie pokazali. Teraz przyjdzie dla nich zmierzyć się z The Reds. Podopieczni Kloppa myśląc o Mistrzostwie Anglii takie spotkania muszą wygrywać. Tym bardziej, że swój bój wygrała drużyna Manchesteru City.

Na poniedziałek zaplanowano dwa spotkania we włoskiej Serie A. Najpierw dojdzie do pojedynku pomiędzy Frosione, a Lazio. Obie te drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Faworytami tego boju są goście, którzy walczą o europejskie puchary.

Drugi poniedziałkowy pojedynek to konfrontacja pomiędzy Cagliari, a Atlantą. Gospodarze walczą o miejsca w środku tabeli. Jednak o punkty w tym boju będzie niezwykle ciężko. Atlanta w ostatnich pojedynkach jest niezwykle mocnym zespołem. Strzelają całą masę bramek i z pewnością będą chcieli to potwierdzić w tym pojedynku. Tym bardziej, że w tygodniu ograli Juventus w Pucharze Włoch i awansowali do półfinału tych rozgrywek.

Pierwsze poniedziałkowe spotkanie w Orlenlidze rozpocznie się o godz. 17:30, gdzie to drużyna z Bielsko-Biała podejmie Pałac Bydgoszcz. Nieznacznymi faworytami tego pojedynku są gospodynie, które wygrały wszystkie ostatnie pięć pojedynków. I grając na własnej hali powinni sięgnąć po wygraną.

Drugie poniedziałkowe spotkanie w Orlenlidze można nazwać jako pojedynek na przełamanie. Ponieważ wystąpią w nich ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego i Legionowa. Obie te drużyny przegrały wszystkie ostatnie pięć spotkań. Chociaż faworytami tego boju jest drużyna spod Warszawy.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Turnieje tenisowe Tenis Cały dzień OGLĄDAJ ZA DARMO!
Bielsko Biała – Bydgoszcz Orlenliga 17:30 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Frosione – Lazio Serie A 19:00 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Ostrowiec Ś – Legionowo Orlenliga 20:30 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Cagliari – Atlanta Serie A 21:00 OGLĄDAJ ZA DARMO!
West Ham – Liverpool Premier League 21:00 OGLĄDAJ ZA DARMO!
Poprzedni artykułStreamy spotkań na niedzielę – 3 lutego
Następny artykułStreamy spotkań na wtorek (5 lutego)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.