Bukmacher PZBuk pojawił się na polskim rynku w połowie 2018 roku – wówczas udało mu się uzyskać od Ministerstwa Finansów specjalną licencję, dzięki której może świadczyć zakłady wzajemne za pośrednictwem internetu. Pojawienie się nowego bukmachera na polskim rynku ucieszyło wszystkich graczy – dzięki temu zwiększa się konkurencja, a poszczególni bukmacherzy robią wszystko, aby przyciągnąć do siebie użytkowników jak najlepszymi ofertami. Czy bukmacher PZBuk sprostał oczekiwaniom doświadczonych graczy? Czy jego oferta jest godna zainteresowania? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule, w którym prześledzimy dokładnie jego ofertę.

pzbuk polski bukmacher online
Polski bukmacher internetowy PZbuk.

Rejestracja ze specjalnym kodem bonusowym u bukmachera PZBuk

Bardzo wielu bukmacherów oferuje swoim użytkownikom możliwość rejestracji przy użyciu specjalnego kodu. Dzięki nim można później otrzymać niezwykle atrakcyjne oferty. Jednym z takich bukmacherów (mimo krótkiego stażu na rynku zakładów wzajemnych) jest PZBuk. Jeśli zarejestrujemy się z kodem w PZBukm otrzymamy 20000 punktów gracza. Je z kolei można później wymienić na bonus bez depozytu, którego wysokość będzie wynosiła 10 złotych.

W trakcie rejestracji trzeba wejść do oferty VIP. Tam zaznaczamy pole kod bonusowy i wpisujemy go. W ten sposób zyskujemy dużo lepszą ofertę powitalną. Mamy wówczas 50 zł darmowego zakładu oraz 10 zł freebetu od depozytu. Gorąco zachęcamy do rejestracji w PZBuk z wykorzystaniem kodów bonusowych. 

Promocje bukmacherskie w PZBuk dla nowych graczy 

Nowi gracze nie mogą czuć się usatysfakcjonowani ofertą, którą kieruje do nich legalny bukmacher PZBuk. Jest ona bardzo przeciętna. Wielu bukmacherów kieruje do swoich nowych użytkowników dużo lepsze propozycje. PZBuk powinien brać z nich przykład, aby efektywniej pozyskiwać nowych graczy. Spójrzmy zatem, co do zaproponowania nowym użytkownikom ma ten nowy bukmacher na polskim rynku.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy zakład 50 złotych dla nowych graczy w PZBuk

Jest to najważniejsza oferta w PZBuk kierowana do nowo zarejestrowanych użytkowników. By móc z niej skorzystać, najpierw należy zagrać zakład za minimum 50 złotych, którego kurs będzie wynosił minimum 2,0. W ten sposób przy kolejnym logowaniu w zakładce „Darmowy zakład” będziemy mogli obstawić zakład wielokrotny o wartości 50 złotych. W tym przypadku kurs minimalny także będzie wynosił 2,0.

Bonusem tym nie trzeba dodatkowo obracać. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że przytłaczająca większość polskich legalnych bukmacherów online ma dla swoich użytkowników znacznie lepsze oferty. PZBuk powinien dopracować swoją ofertę tak, aby być bardziej konkurencyjnym bukmacherem. 

Promocje tymczasowe w PZBuk

PZBuk rzadko kiedy organizuje promocje tymczasowe. A szkoda, ponieważ dzięki tego typu akcjom popularność bukmacherów znacząco wzrasta. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy jedyną promocją tymczasową zorganizowaną przez bukmachera PZBuk były darmowe zakłady na Australian Open. Jeśli porównamy propozycje PZBuk do oferty bukmachera Totalbet, to PZBuk wypada naprawdę bardzo blado. Niektórzy bukmacherzy organizują nawet kilka promocji tego typu w miesiącu. Dlatego też zakłady bukmacherskie PZBuk powinny popracować również nad segmentem ofert tymczasowych, aby gracze mogli czuć się bardziej docenieni.

Promocje stałe u bukmachera PZBuk

PZBuk ma dla swoich użytkowników przygotowaną jedną ofertę stałą – mowa tutaj o promocji Kombodoładowanie. Jest to oferta przeznaczona dla graczy, którzy obstawiają zakłady akumulowane, czyli popularne akumulatory (kuponu AKO). Dotyczy to jednak wyłącznie wybranych rozgrywek na piłkę nożną.

Warunki tej promocji są naprawdę bardzo proste. Jeśli obstawimy kupony akumulowane AKO na wybrane drużyny, to wartość naszego kuponu będzie wzrastać wraz z liczbą obstawionych spotkań. Jeśli obstawimy 2 spotkania, otrzymamy 1% wartości kuponu, zaś już przy 11 i większej liczbie spotkań, nasze zyski mogą wzrosnąć nawet o 15%. Jest to dość atrakcyjna oferta. Zachęcamy do korzystania z niej. 

Poprzedni artykułSobotnie mecze ligowe m.in. Parma – Milan online za darmo – 20 kwietnia
Następny artykułMecze online za darmo w środę – 24 kwietnia