Przed nami kolejne dwa pojedynki drugiej kolejki zmagań PKO Ekstraklasy. Dzisiaj dojdzie to konfrontacji pomiędzy Raków Częstochowa, a Cracovią, oraz ŁKS podejmie Lech Poznań. Szukasz darmowych stremów zobacz, gdzie te pojedynki obejrzysz online.

Darmowe streamy online z piłki nożnej

Darmowe streamy online z piłki nożnej

Raków Częstochowa – Cracovia

Pierwszy pojedynek w sezonie ekipa Rakowa przegrała z Koronę. Był wręcz to fatalny mecz w ich wykonaniu, gdzie nic nie wychodziło. przed tygodniem było już zdecydowanie lepiej, udało im się pokonać i to na wyjeźdze mocną drużynę – Jagę.

Cracovia już pożegnała się z europejskimi pucharami, więc wszystkie swoje siły może przełożyć się na rozgrywki ligowe. Możliwości ten zespół niewątpliwie posiada i to spore. Jakość gry tej ekipy również jest porywająca.

darmowe streamy online za darmo bez wpłaty

ŁKS – Lech Poznań

ŁKS Łódź to drużyna, która przed tygodniem sprawiła sporą niespodziankę pokonując na wyjeździe Cracovię. Teraz ten zespół czeka trudna przeprawa, ponieważ przyjdzie im zagrać z niezwykle mocnym zespołem jak Lech Poznań.

Można powiedzieć, że Lech Poznań to jedna z rewelacji tego sezonu. Chyba nikt się nie spodziewał, że ten zespół będzie niezywkle tak dobrze się spisywał. Swoją klasę pokazali przed tygodniem rozbijając Wisłę Płock 4-0!

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Raków Częstochowa – Cracovia PKO Ekstraklasa 17:30Oglądaj!
ŁKS – Lech PoznańPKO Ekstraklasa20:00 Oglądaj!