Legalny bukmacher działający w Polsce – BetClic oferuje graczom promocję „Pewny zakład”. Wystarczy zagrać kupon AKO na zmagania w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Pewny Zakład – bonus 40 PLN w BetClic!

Pewny Zakład – bonus 40 PLN w BetClic!

Ta promocja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Pewny zakład” dostępna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

Warto jest wiedzieć, ze w ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na którym będzie znajdować się co najmniej pięć zdarzeń.

betfan darmowy kod promocyjny

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby na zagranym kuponie znajdowały się wyłącznie zakłady z oferty bukmachera BetClic na piłkarską Ligę Mistrzów bądź Ligę Europy. Typy mogą być zarówno przedmeczowe jak i na żywo.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Natomiast z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

W ramach tej promocji bierze udział pierwszy kupon spełniający powyższe warunki. Jak okaże się on wygrany to super! Cała wygrana kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki.

BetClic Polska: Kod promocyjny za darmo

Gracz, który wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym u bukmachera BetClic dokona aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Jak się okaże, ze pierwszy zakład okazał się przegrany to nic strasznego. Bowiem legalny bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownik.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe streamy z Ligi Mistrzów w internecie online – 10 grudnia (wtorek)
Następny artykułStreamy z Ligi Mistrzów online w internecie, m.in. Din. Zagrzeb vs Manchester City – 11 grudnia (środa)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.