Bardzo ciekawą ofertę promocyjną graczom na e-sport przygotował legalny bukmacher eFortuna. Wystarczy, że typer zagra minimum trzy kupony, a otrzyma za darmo bonus i to bez najmniejszego znaczenia, jak zostały rozliczone kupony.

E-Sport bonus dla każdego gracza

E-Sport bonus dla każdego gracza

E-sport obecnie przeżywa prawdziwy boom typerski. Wynika to z prostej jednej przyczyny. Korona wirus sprawił, ze zdecydowana większość lig jest teraz zawieszona i tym samym oferty bukmacherów nie są zbyt bogate.

Promocja „E-sportowy pewniak” dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Gracze chcąc wziąc udział w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Warunek konieczny, aby liczyć na premię jest to zagranie co najmniej trzech kuponów: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na esport. Wszystkie typy obowiązkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka każdego zakładu natomiast nie może być mniejsza niż 10 złotych. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kupon, który zostanie zawarty za środki bonusowe nie bierze udziału w tej ofercie.

bonus bez depozytu od sts

Bonus na E-sport dla każdego typera:

Wystarczy, że gracz zagra co najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji, a w zamian otrzyma darmowy bonus i to niezależenie od tego , jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Podczas najbliższego tygodnia, na pewno będzie z czego wybierać w zakładach eFortuna, ponieważ gracze będą rywalizować w takich grach, jak: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera eFortuna 2020:

Każdy nowy użytkownik może skorzystać z pakietu powitalnego u legalnego bukmachera eFortuna online, a w skład niego wchodzą:

  • freebet o wartości 20 złotych bez wpłat własnej
  • premia do 1000 złotych za dokonany depozyt
  • cashback do 115 złotych na pierwszy zakład

Wymienione wyżej bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, kiedy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Przypomnieć trzeba, że w dalszym ciągu punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawia, że jedynie gracze mogą obstawiać poprzez internet.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMeczyki online za darmo online w internecie, m.in. Fulham – Brentford – 13 marca [piątek]
Następny artykułLiga Białoruska. Meczosy online za darmo, m.in. Nioman Grodno vs FK Witebsk – 29 marca [niedziela]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.