Przed nami ciekawa noc w NHL jak i NHL. Fani hokeja na lodzie mogą dzisiejszej nocy czasu polskiego czasu liczyć na trzy pojedynki, m.in. Detorit – Los Angeles.

Mecze streamy za darmo

Mecze streamy za darmo

W NBA natomiast czekają nas takie pojedynki jak Golden State z Saramento, czy też Brooklyn z Philadelphią.

Darmowe streamy z NHL

Spotkanie pomiędzy Detrot – Los Angeles jest to spotkanie drużyn, które zajmują ostatnie miejsca w swojej konfederacji.

Konfrontacja pomiędzy ekipa Vegas – Vancouver jest to starcie pomiędzy drużynami, które zajmują ósme i dziesiąte miejsce na zachodzie. W nieco lepszej sytuacji do tego spotkania przystąpią gospodarze, ale przyjezdni również będą chcieli sięgnąć po zwycięstwo w tym starciu.

Trzeci mecz to pojedynek pomiędzy Chicago – Minnesotą. Gospodarze w ostatnich czterech meczach ponosili porażkę. W nieco lepszych nastrojach znajdują się gospodarze, którzy wygrali dwa ostatnie starcia.

bonus bez depozytu od sts

Streamy online za darmo z NBA

Ciężkie zadanie czeka ekipę Atalanty, która podejmie na własnej hali Los Angeles Lakers. Zdecydowani faworytami tego meczu są goście, którzy powinni przeważać tutaj przez większość spotkania. Grająca na własnej hali drużyna Brooklyn podejmie Philadelphię.

Denver po dwóch wygranych zmierzyć się z Knicks, która to ekipa zajmuje jedno z ostatnich spotkań na wschodnich. Sacremento ma dobrą okazję do rewanżu za ostatni pojedynek ligowy, w którym przegrali z NY Knicks. Teraz zagrają z Golden State Warriors, czyli z najsłabszą ekipą na zachodnie.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
NHLhokej na lodzie od 00:00 Oglądaj online!
NBAkoszykówkaod 00:00Oglądaj online!
Poprzedni artykułMeczyki online za darmo w internecie, m.in. Arsenal vs Manchester City – 15 grudnia (niedziela)
Następny artykułMecze na żywo w internecie, m.in. Werder vs Mainz – 17 grudnia (wtorek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.