Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom na sam start specjalne bonusy. Wystarczy wpisać kod promocyjny, aby móc liczyć nawet na gwarantowane 1640 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS online

Nowy kod promocyjny w STS online

W pierwszej kolejności każdy z graczy musi dokonać rejestracji konta. Wykonać to można jedynie na stronie www.STS.pl. A Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil.

Jednak niezwykłe istotne jest wpisanie kodu promocyjnego —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Bonus 100% za depozyt do 300 PLN

Następnie pozostaje graczowi już dokonanie pierwszego depozytu, za który gracz otrzyma wartość 100% depozytu:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 250 PLN. W prezencie powitalnym taka sama kwotę otrzyma od bukmachera STS. Łącznie gracz będzie posiadał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus bez depozytu. kod promocji: BETONLINE

Dodać jest warto również to, że za drugi i trzeci depozyt użytkownik otrzyma również bonus. W wysokości wpłaty 50% odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN. Wszystko, co trzeba zrobić to wpisać w STS kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Lecz to nie wszystko co wspomniały operator posiada. A mówiąc dokładnie gracz będzie mógł liczyć liczyć na pierwszy bezpieczny zakład z:

  • zakładów bukmacherskich
  • Betgames
  • sportów wirtualnych

To sprawi, że jeśli okażą się one przegrane typer otrzyma zwrot stawki.

Łącznie wszyscy użytkownicy u bukmachera STS online na sam start mogą liczyć nawet na 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna rozdaje bonusy za obstawienie meczu. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułeWinner nagradza typerów siatkówki. 120 PLN dla każdego gracza
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.