Eksperci od zakładów bukmacherskich zauważają, że ten podmiot hazardowy cieszy się coraz większą popularnością. I to nie tylko z tego powodu, że ta firma bukmacherska działa legalnie, co oczywiście ma spore znaczenie. Dodatkowo chodzi o znakomite bonusy. Na co mogą liczyć nie tylko nowe osoby, ale także stali Klienci? O tym dowiesz się, jak tylko zapoznasz się z poniższym tekstem.

etoto

Bonus 200% do 100 PLN: poznaj szczegóły oferty

Jeszcze nie masz tutaj konta bukmacherskiego? Może zatem czas to zmienić? Ta firma bukmacherska ma coraz więcej Klientów. Co ważne, są oni potem bardzo zadowoleni z oferty. Nie tylko pod kątem bonusów, ale także tej dotyczącej typowania. Warto zaznaczyć, że możesz np. zainkasować na start bonus 200% do 100 PLN. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Najpierw należy oczywiście założyć konto w etoto. Potem wpłacić depozyt. Jak to zrobisz, to otrzymasz 200% do 100 PLN. Chodzi zatem o potrojenie środków na grę. Żadna inna firma bukmacherska z topu nie ma tak atrakcyjnej oferty na start. Jakie są zaś tutaj warunki, jeśli chodzi o uwolnienie tych środków bonusowych? Aby to zrobić, musisz zagrać jeden raz za równowartość bonusu. Co ważne, akceptowane są tylko i wyłącznie kupony akumulowane. Ich kurs minimalny nie może być mniejszy od 2,50. Z kolei notowania poszczególnych zakładów powinny wynosić co najmniej 1,30. Dodatkowo możesz zainkasować 20 PLN – na wypróbowanie działania aplikacji mobilnej.

Promocja dotycząca zakładów akumulowanych

Co otrzymują zaś „starzy wyjadacze”? Oferta tego podmiotu hazardowego jest tak dobra, że zazwyczaj Klienci zostają tutaj na dłużej. Mogą oni liczyć m.in. na bonus na zakłady AKO. Jakie są tutaj warunki? Aby kwalifikować się do tej promocji, trzeba postawić minimum pięć zakładów. Każdy z nich po kursie wynoszącym co najmniej 1,20. Jeśli to zrobisz, to Twoja ewentualna wygrana zostanie powiększona o 6%. Im więcej wydarzeń na kuponie, tym tutaj lepiej. Załóżmy, że zdecydujesz się na taśmę składającą się z dziesięciu typów. Wtedy Twoja ewentualna wiktoria zostanie powiększona o 25%. Maksymalnie możesz uzyskać nawet 50%. W tym celu należy postawić minimum 14 wydarzeń z oferty tego podmiotu hazardowego. Jeśli zatem ktoś lubi grać takie właśnie mocno rozbudowane zakłady akumulowane, to ta promocja powinna mu się spodobać.

Nietypowe Bingo: o co tutaj chodzi?

Na poszczególne dni są przygotowywane oferty specjalne. Np. dzisiaj (10 lutego 2023 roku) odbędzie się spotkanie Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź. Jeśli zagrasz zakład AKO na to spotkanie z kursem minimalnym 2,50 (minimum trzy zdarzenia na kuponie, każde po kursie wynoszącym co najmniej 1,30), to wejdziesz do gry. Jak w danej potyczce zajdzie sytuacja wspomniana w konkretnym zadaniu, to kolejnego dnia otrzymasz atrakcyjny bonus! W przypadku potyczki Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź chodzi zaś o wystąpienie tak zwanego „łamaka”. Gracze mogą uzyskać bonus 10 PLN plus dodatkowe 50% (jeśli zakład zostanie zawarty poprzez aplikację mobilną). Warto zatem sprawdzać ofertę na poszczególne dni, bo dzięki temu możesz zainkasować extra premie – i to w bardzo prosty sposób!

Poprzedni artykułeWinner nagradza typerów siatkówki. 120 PLN dla każdego gracza
Następny artykułJak grać bezpiecznie u bukmachera – Przewodnik po legalnych zakładach bukmacherskich w Polsce