W historyczną dla nas datę – 1 sierpnia rozpocznie się Memoriał Huberta Wagnera. Podczas tej imprezy oprócz Polaków, wystąpię jeszcze Serbowie, Brazylijczycy oraz Finowie. Z tymi pierwszymi zagramy już w czwartek pierwsze spotkanie. Zobacz, gdzie te wydarzenia można obejrzeć online i to za darmo!

Meczyki online na dzisiaj za darmo

Meczyki online na dzisiaj za darmo

Polska – Serbia

Dyspozycja naszego zespołu można powiedzieć, że to niewiadoma. Ponieważ Biało – Czerwoni w Lidze Narodów grali przed wszystkim młodymi zawodnikami, którzy osiągnęli ogromny sukces zdobywając brązowy medal tej imprezy. Mało kto się spodziewał, że uda im się osiągnąć taki sukces.

W tym samym czasie kadra A przygotowała się w Zakopanem. Nie da się ukryć, że imprezą docelową naszego zespołu jest turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich! Jednak już w Memoriale Huberta Wagnera, można być pewnym, że zobaczymy czołowych naszych zawodników z Leonem na czele.

Serbowie natomiast w Lidze Narodów prezentowali się bardzo przeciętnie. Zajęli jedenaste miejsce mając zaledwie siedemnaście punktów. Chociaż można być pewnym, że forma tego jest znacznie lepsza. Jednak ciężko jest uwierzyć, żeby sprawili większe problemy Polakom.

Pojedynki bezpośrednie przemawiają za Polakami, którzy wygrali rzy ostatnie mecze.

Kod promocyjny Betfan

Brazylia – Finlandia

Żadnych większych problemów z wygraniem swojego spotkania nie powinni mieć Brazylijczycy. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. I z pewnością powinno być to widoczne podczas tego pojedynku. Brazylijczycy grając nawet na „pół gwizdka” powinni bez najmniejszych problemów wygrać ten mecz.

Finowie można powiedzieć zdecydowanie, że są najsłabszym zespołem z wszystkich zespołów podczas tego Memoriału. Chociaż na pewno będą chcieli sprawdzić się na tle wyżej notowanego rywala.

Jak zobaczymy na ostatnie pięć spotkań bezpośrednich to wszystkie wygrała ekipa z Brazylia tracąc przy tym zaledwie jednego seta!

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Polska – Serbiasiatkówka17:00Oglądaj!
Brazylia – Finladiasiatkówka20:30 Oglądaj!
Poprzedni artykułAudi Cup: darmowe meczyki24 online za darmo: 31 lipca (środa)
Następny artykułPKO Ekstraklasa: Meczyki za darmo online na dzisiaj – 2 sierpnia (piątek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.