Już dzisiaj, tj. 16 czerwca rozpoczną się mecze drugiej kolejki fazy grupowej Mistrzów Europy 2020. Jedno z dzisiejszych starć będzie miało miejsce na Stadio Olimpico, gdzie to dojdzie do rywalizacji pomiędzy Włochami z Szwajcarią. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 21:00.

Gdzie transmisja meczu Włochy – Szwajcaria

Gdzie transmisja meczu Włochy – Szwajcaria

Włosi niewątpliwie czują się bardzo pewni pp pierwszy swoim spotkaniu, w którym to nie dali najmniejszych szans Turkom. Wówczas wygrali swoje spotkanie w bardzo ładnym stylu 3-0.

To wszystko sprawia, że na pewno Włosi będą chcieli sięgnąć po komplet punktów również w ich stylu. Do ich jakości nie można mieć żadnych większy zastrzeżeń, bowiem przewyższają rywali i to bardzo wyraźnie.

Superbet bonus bez depozytu na start

Szwajcarzy w pierwszej kolejce zremisowali z Walią. Jednak trzeba powiedzieć, ze nie był to najlepszy pojedynek w wykonaniu Helwetów.

Jak obejrzeć mecz Włochy – Szwajcaria online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczWłochy – Szwajcaria online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Włochy – SzwajcariaEURO 202021:00Oglądaj online
Poprzedni artykułEURO 2020 online. Stream meczu Hiszpania – Szwecja – 14 czerwca
Następny artykułEURO 2020 streamy: Transmisja meczu Ukraina – Macedonia – 17 czerwca
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.