Coraz bliżej do zakończenia zmagań w fazie grupowe podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. W poniedziałek 18 listopada zostaną rozegrane pojedynki jak chociażby Włochy vs Armenia. Zobacz, gdzie w pełni za darmo można obejrzeć te pojedynki.

Darmowe streamy za darmo online

Darmowe streamy za darmo online

Poza tym Szwedzi zmierzą się u siebie z Wyspami Owczymi, gdzie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem swojego pojedynku, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą.

Włochy – Armenia

Włosi nie mają sobie równych podczas tych eliminacji. Wygrali do pory wszystkie pojedynki i niewątpliwie liczą na zakończenia zmagań z kompletem punktów. W piątek pokonali Bośnie Hercegowinę 3-0. Największym atutem Włochów jest ofensywa, gdzie to bilans bramkowy wynosi 28-3.

Piłkarze reprezentacji Armenii do tej pory zdobyli dziesięć punktów co daje im czwartek miejsce w grupie J. Jednak cały czas mogą walczyć o trzecią pozycję, ponieważ do Greków tracą zaledwie jeden punkt.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Szwecja – Wyspy Owczy

Szwedzi nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa, ponieważ Wyspy Owcze są zespołem minimum o jedną klasę słabsi. Szwedzi o tej pory zgromadzili osiemnaście punktów i tym samym są pewni gry na EURO. Ten sukces zapewnili sobie w piątek, gdzie to arcywanym spotkaniu pokonali Rumunię 2-0.

Wyspy Owcze natomiast zajmują piąte miejsce dzięki jedyne wygranej nad Maltą. Największym problemem tego zespołu jest defensywa, ponieważ ta reprezentacja traciła, aż dwadzieścia siedem bramek.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Włochy – ArmeniaEliminacje Mistrzostw Europy 202020:45Oglądaj online!
Szwecja – Wyspy OwczyEliminacje Mistrzostw Europy 202020:45Oglądaj online!
Poprzedni artykułEliminacje Mistrzostwo Europy 2020: Darmowe meczyki online za darmo, m.in. Kosowo vs Anglia – 17 listopada (niedziela)
Następny artykułEliminacje Mistrzostw Europy: Polska vs Słowenia Darmowe streamy online – 19 listopada (wtorek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.