Czas na piątą już serię spotkań w lidze białoruskiej. Pierwszy pojedynek, jaki będzie miał miejsce w czwartek 16 kwietnia będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Eniergietyk-BDU z FK Haradzieja. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 16:30.

Streamy meczy na żywo online

Streamy meczy na żywo online

Natomiast na godzinę 18:30 zaplanowano rywalizację pomiędzy Dynamo Mińsk z Nioman Grodno. Można spodziewać się, że podczas tego spotkania zbyt dużo bramek nie padnie. Bowiem obie ekipy są underowe w tym sezonie, a poza tym bilans spotkań bezpośrednich również to potwierdza.

Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja

Śmiało można powiedzieć, że do tej pory lepiej prezentuje się drużyna gospodarzy. Poza tym styl gry również przemawia za zespołem Eniergietyk-BDU. Gospodarze natomiast obecnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziewięciu oczek na swoim koncie.

Z pewnością ekipa Eniergietyk-BDU będzie chciała się zrewanżować za porażkę sprzed tygodnia, gdzie to przegrali swój pojedynek z Żodzino. Goście owszem posiadają na swoim koncie sześc oczek. Jednak trzeba zaznaczyć, że były to bardziej wymęczone zwycięstwa niż solidna ich gra. Bowiem rezultatami 1-0 kończyli swoje starcia z Biełszyną oraz Dynamo Mińsk. Poza tym przegrali pojedynki kolejki z Witebskiem oraz Szachciorem.

bonus bez depozytu od sts

Dynamo Mińsk – Nioman Grodno

Można powiedzieć, że jest to pojedynek zespołów, które sklasyfikowane są w dolnej części tabeli. Gospodarze z dorobkiem trzech punktów sklasyfikowani sa na czternastej pozycji. Goście mają dwa oczka więcej od przeciwnika co daje im jedenastą lokatę.

Gospodarze do tej pory zdobyli punkty w zaledwie jednym spotkaniu. Miało to miejsce w rywalizacji z Żodzino, gdzie to dosyć sensacyjnie pokonali aktualnego lidera. Natomiast w kolejnych pojedynkach musieli kolejno uznać wyższośc swoich przeciwników, tj. Ruchu Brześc, FC Mińsk i FK Haradzieja.

Zespół gości natomiast punktów nie zdobył w pierwszym meczu. W kolejnych już było nieco lepiej. Jednak sporą niespodziankę ta drużyna zanotowała w ostatnich starciu. Bowiem sensacyjnie zremisowała z Białszyna 1-1.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Eniergietyk-BDU – FK HaradziejaWyszejszaja Liha16:30Oglądaj online
Dynamo Mińsk – Nioman GrodnoWyszejszaja Liha18:30Oglądaj online
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha. Darmowe streamy online w internecie, m.in. FK Smalawiczy vs Szachcior Soligorsk – 12 kwietnia [niedziela]
Następny artykułMecze w internecie za darmo na żywo, m.in. Szachcior Soligorsk vs FK Słuck – 17 kwietnia [piątek]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.