Czas na kolejną serię spotkań w lidze białoruskiej. W sobotę 4 kwietnia dojdzie do rywalizacji chociażby, takich zespołów, jak m.in. Szachcior Soligorsk z Nioman Grodno. Pierwszy gwizdek tego spotkania przewidziano, na godzinę 14:30.

Meczyki na żywo. Darmowe streamy meczy

Meczyki na żywo. Darmowe streamy meczy

Natomiast ostatnie sobotnie spotkanie w tej lidze będzie to rywalizacja pomiędzy Dynamo Brześć vs Sławija Mozyrz, które rozpocznie się o godzinie 18:30.

Szachcior Soligorsk – Nioman Grodno

Bukmacherzy w roli faworytów stawiają gospodarzy. Jednak nie ma się czemu dziwić. Bowiem ekipa Soligorska wygrała chociażby cztery z pięciu ostatnich spotkań z zespołem Niomanu i niewątpliwie ta drużyna będzie chciała dopisać komplet punktów do swojego konta w tym meczu.

Obie te drużyny obecnie mają po trzy punkty. Do tego trzeba podkreślić, że obie te drużyny notowały od początku sezonu, takie same wyniku. Ekipa Szachciora sezon rozpoczęła od przegranej 1-0 z Żodzino, zaś w kolejnym starciu zdobyli komplet punktów, gdzie to udało im się pokonać zespół Haradzieja 2-0.

Takie same rezultaty osiągała drużyna gości tego spotkania. W pierwszym meczu sezonu ten zespół przegrał pojedynek z Isłacz Mińsk 1-0, zaś przed tygodniem okazali się lepsi od Witebska wygrywając 2-0.

bonus bez depozytu od sts

Dynamo Brześć – Sławija Mozyrz

Historia spotkań bezpośrednich zdecydowanie przemawia za zespołem gospodarzy. Ekipa Sławija ostatni raz komplet punktów w rywalizacji z Dynamo Brześć zdobyła w pięć lat temu. Od tamtego czasu czterokrotnie wygrywali gospodarze dzisiejszego spotkania, a także dwukrotnie padał remis

Gospodarze ten sezon rozpoczęli bardziej udanie od swoich rywali, ponieważ najpierw zremisowali z ekipą FK Smalawiczy, zaś przed tygodniem pokonali zespoł FK Słuck.

Tak dobrze nie szło drużynie Sławija Mozyrz, która do tej pory zgromadziła trzy punkty na swoim koncie. Zmagania ten zespół rozpoczął od porażki z FK Słuck 1-0, zaś przed tygodniem udało im się pokonać dosyć sensacyjnie BATE 2-1.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Szachcior Soligorsk – Nioman GrodnoWyszejszaja Liha14:30Oglądaj online
Dynamo Brześć – Sławija MozyrzWyszejszaja Liha18:30Oglądaj online
Poprzedni artykułStreamy meczy na żywo bez opłat online, m.in. Dynamo Mińsk vs Żodzino – 3 kwietnia [piątek]
Następny artykułDarmowe streamy z ligi białoruskiej online, m.in. FK Witebsk vs FK Smalawiczy – 5 kwietnia [niedziela]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.