Czas na ostatnie spotkania szóstej kolejki ligi białoruskiej. Trzeba zaznaczyć, że przez nami niezwykle ciekawe starcia. Jedno z nich to niewątpliwe rywalizacja pomiędzy Ruchem Brześć z Żodzino.

Streamy meczy online. Meczyki PL.

Streamy meczy online. Meczyki PL.

Można powiedzieć, że również ciekawie zapowiada się ostatni niedzielne spotkanie, w którym to meczu dojdzie do rywalizacji pomiędzy Isłaczu Mińsk z FK Witebsk.

Żodzino – Ruch Brześć

Obie drużyny od początku zmagań spisują się niezwykle solidnie w defensywie. Zarówno ekipa Żodzino, ale i Ruchu jest dobrze przygotowana do tego sezonu pod względem taktycznym. To zresztą widać jest również po rezultatach tych drużyn. Wymienione wcześniej zespoły mają spore problemy ze strzeleniem bramek. Co najlepiej pokazuje bilans strzelonych bramek. Ekipa Żodzino ma cztery trafienia na swoim koncie, zaś przyjezdni ii połowę mniej.

Jednak trzeba zaznaczyć, że to jednak gospodarze są mocniejszą drużyną. Posiadają większy potencjał i możliwości od swoich przeciwników. Bowiem jak dobrze wiadomo zespół Ruchu jest to beniaminek.

bonus bez depozytu od sts

Isłacz Mińsk – FK Witebsk

Obie drużyny od początku sezonu trzeba powiedzieć, ze regularnie punktują. Gospodarze obecnie mają na swoim koncie dziesięć punktów, zaś przyjezdni o jedno oczko mniej.

Jednak z drugiej strony warto jest zaznaczyć, że oba zespoły mają swoje problemy. Gospodarze po dwóch porażkach z rzędu wygrali przed tygodniem z Sławiją. Natomiast przyjezdni cały czas grają w kratkę. Po zwycięstwie, w kolejnym pojedynku tracą punkty.

Patrząc na pojedynki bezpośrednie to warto jest zaznaczyć, że żaden z pięciu starć nie kończył się remisem: dwukrotnie wyrywali gospodarze tego meczu oraz trzykrotnie przyjezdni.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Żodzino – Ruch BrześćWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Isłacz Mińsk – FK WitebskWyszejszaja Liha17:00Oglądaj online
Poprzedni artykułStreamy meczy za darmo online, m.in. Dynamo Brześć vs Szachcior Soligorsk – 25 kwietnia [sobota]
Następny artykułOd dziś pewne 20 PLN na Sporty Wirtualne w STS.
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.