W sobotę kolejne swoje spotkane podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 rozegrają Mistrzostwa Świata z 2018 roku Francuzi, którzy zmierzą się z Albanią. Poza tym Turcja zmierzy się z Andorą.

Kwalifikacja Mistrzostwo Europy na żywo za darmo

Kwalifikacja Mistrzostwo Europy na żywo za darmo

Sobotnie pojedynki podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy można obejrzeć online. Zobacz, gdzie można znaleźć darmowe streamy.

Francja – Albania

Francuzi obecnie są liderami grup H mając dziewięć punktów. Po dosyć sensacyjnej przegranej przegranej z Turcją w minionej rundzie nie dali najmniejszych szans Andorze, gdzie wygrali bardzo pewnie 4-0. Trójkolorowi niewątpliwie są głównymi faworytami do tej grupy, a wszystkie możliwości ku temu mają.

Zmierza się w sobotą z Albanią, która to ma jedynie zwycięstwa nad Andorą oraz Mołdawią, czyli dwoma najsłabszymi zespołami w tej grupie. Poza tym ponosili porażki z Turcją oraz Islandia. Nie da się ukryć, ze ten pojedynek będzie rozgrywany pod dyktando gospodarzy, którzy powinni przeważać od pierwszej do ostatniej minuty.

Kod promocyjny Betfan

Turcja – Andora

Turcy nie powinni mieć najmniejszych problemów z pokonaniem Andory. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie, gdzie to wgrali dwa mecze w tym pokonali chociażby Francję. Jeśli Turcy myślą o awansie na Mistrzostwa Europy na pewno ten pojedynek musza wygrać.

Andora jest to obecnie najsłabsza drużyna w grupie H. Fakt, że piłkarze tej ekipy nie zdobyli żadnego punktu są najlepszym dowodem. Trudno też uwierzyć, żeby byliby wstanie znacząco zagrozić rywalom.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Francja – Albania Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45Oglądaj na żywo!
Turcja – AndoraEliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj na żywo!