W piątek 20 grudnia pierwsze spotkanie w PKO Ekstraklasie zostanie rozegrane w Krakowie przy Kałuży. Miejscowa drużyn Cracovii o ligowe punkty powalczy z Śląskiem Wrocław.

Streamy za darmo online przez internet

Streamy za darmo online przez internet

Drugie piątkowe spotkanie to rywalizacja pomiędzy Pogonią Szczecin z Koronę Kielce. Początek tego pojedynku przewidziano na godzinę 18:00.

Cracovia – Śląsk Wrocław

Jest to spotkanie dwóch drużyn, które zajmują czołowe pozycje w tabeli PKO Ekstraklasy. Cracovia majac trzydzieści trzy punkty zajmuje trzecią lokatę. Śląsk mając jeden punkt więcej sklasyfikowany jest na trzeciej pozycji.

Obie drużyny w ostatnich konfrontacjach grają w kratkę. Jednak atutem gospodarzy na pewno jest własny obiekt. Podopieczni Probierza w każdym z pięciu ostatnich meczy u siebie wygrywali swoje mecze!

Śląsk cały czas faluje swoją dyspozycję jest wstanie zagrać dobry pojedynek, by w kolejnym zanotować porażkę. Do tego pojedynku przystąpią po porażce z Legią Warszawa oraz remisem z Lechem Poznań.

betfan darmowy kod promocyjny

Pogoń Szczecin – Korona Kielce

Gospodarze do tego pojedynku przystąpią nieco podrażnieni ostatnią porażkę, gdzie dosyć sensacyjnie przegrali z Wisłą Kraków. I tym samym gospodarze tego spotkania stracili fotel lidera na korzyść Legii.

Korona na pewno gra dużo lepiej niż miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Jednak trudno spodziewać się, żeby ten zespół znacząco był wstanie zagrozić gospodarzom. Piłkarze Korony w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych zdobyli tylko jeden punkt. Strzelając podczas tych pojedynków zaledwie jedną bramkę.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Cracovia – Śląsk WrocławPKO Ekstraklasa18:00Oglądaj online!
Pogoń Szczecin – Korona KielcePKO Ekstraklasa 18:00 Oglądaj online!