Jak dobrze wiadomo obecnie mecze w Europie są rozgrywane wyłącznie w lidze białoruskiej. W sobotę 11 kwietnia czekają nas mecze w czartej serii pojedynków w tych rozgrywkach. Pierwszy mecz, jaki będzie miał miejsce w tym dniu zaplanowano na godz. 13:00.

Meczyki na żywo. Streamy meczy online za darmo

Meczyki na żywo. Streamy meczy online za darmo

Ostatnie sobotnie spotkanie w wspomnianej lidze będzie to rywalizacja pomiędzy FK Haradzieja z Dynamo Mińsk. Obie drużyny na pewno będą chciały wywalczyć sobie punkty , ponieważ sklasyfikowane są w dolnej części ligowej tabeli.

FK Słuck – FK Witebsk

Jest to spotkanie dwóch drużyn, które od początku sezonu znajdują się na cozłowych meiwjcach w tabeli. Obecnie te zespoły mają po sześć punktów co daje im miejsce w górnej cześci rozgrywek.

Jednak można powiedzeć, że nieco bardziej efekoniwej wygląd agra gospodarzy. Piłkarze FK Słuck strzlejaą więcej bramek od swoich rywali, ale i również wiecej stracą. Przyjezdni przede wszystim nastweien są na defensywę, a dopiero później szukają swoih szans w ataku.

Bilas spotkań bezpośrednich jest również na podobnym poziomie, bo przedstawia się on następująco: po dwie wygrane i przegrane tych zespołów, a także jeden mecz zakończył się remisem.

bonus bez depozytu od sts

FK Haradzieja – Dynamo Mińsk

Obie te drużyny niezbyt udanie rozpoczeły dla siebie rozgrywki ligowe, bo od dwóch porażek. Drużyna FK Haradzieja przegrała kolejno z Witebsem oraz Soligorskiem. Natomiast piłkarze z stolicy Bałrousii najpierw musiel uznac wyższosć ekipy Dynama Mińsk i FC Mińsk.

Jednak trzeba zaznaczyć, że nastrój w obu tych zespołach nieco się poprawiły po ostatnim pojedynku ligowym. Bowiem zarówno ekipa FK Haradzieja, ale i Dynamo Mińsk sięgnęła po komplet punktów.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FK Słuck – FK WitebskWyszejszaja Liha 13:00Oglądaj online
FK Haradzieja – Dynamo MińskWyszejszaja Liha17:00Oglądaj online
Poprzedni artykułDarmowe streamy z ligi białoruskiej online, m.in. FK Witebsk vs FK Smalawiczy – 5 kwietnia [niedziela]
Następny artykułWyszejszaja Liha. Darmowe streamy online w internecie, m.in. FK Smalawiczy vs Szachcior Soligorsk – 12 kwietnia [niedziela]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.