Ostatnie piątkowe spotkanie w PKO Ekstraklasie będzie to konfrontacja we Wrocławiu, a tam miejscowa drużyna Śląska zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30.

Darmowy stream meczu Śląsk Wrocław – Cracovia na żywo

Darmowy stream meczu Śląsk Wrocław – Cracovia na żywo

Patrząc na sytuację w ligowej tabeli to nieznacznie lepiej to wygląda po stronie gospodarzy. Śląsk sklasyfikowany jest na szóstej pozycji mając siedem punktów. Jednak w dwóch ostatnich meczach ta ekipa nie zanotowała wygranej. Bowiem najpierw zremisowali z Lechem Poznań, zaś w ostatni starciu przegrali z Pogonią Szczecin.

Cracovia natomiast sklasyfikowana jest na czternastej pozycji mając dwa punkty. Jednak nie można zapominać, że Pasy do tego sezonu podchodziły z ujemnym dorobkiem punktowym. Patrząc na wynik podopiecznych Probierza to są cztery remisy i jedna wygrana.

BetFan kod bonusowy na start

Jednak trzeba dodać, że obie ekipy mają spore problemy kadrowe. A dodać do tego trzeba, że dyspozycja tych drużyn w ostatnich meczach nie był zbyt dobre.

Mecze bezpośrednie nieznacznie przemawiają za drużyną Ślaska Wrocław. Gospodarze tego starcia wygrali trzy z pięciu meczy, przy jezdnym zwycięstwie Pasów oraz tyle samo meczy zakończyło się remisem.

Jak obejrzeć mecz Ślask Wrocław – Cracovia online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Ślask Wrocław – Cracovia i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Ślask Wrocław – CracoviaPKO Ekstraklasa20:30Oglądaj online
Poprzedni artykułMecz Liverpool – Arsenal za darmo w internecie – 1 października [czwartek]
Następny artykułeFortuna kod promocyjny. Aktualna premia na start 2020! Co wpisać przy rejestracji?
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.