Ewidentnie nie wiesz, gdzie koniec końców obstawiać tenis ziemny? Zastanawiasz się, jaka opcja będzie tutaj najlepsza? Bierzesz zaś pod uwagę takich bukmacherów online, jak LV BET oraz Noblebet? Postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się ofercie tych podmiotów hazardowych. Sprawdź, gdzie bardziej opłaca się stawiać tę właśnie dyscyplinę sportu…

noblebet zakłady na tenis

Jaka jest oferta obu bukmacherów na tenis?

Nie wiesz do końca, czy warto rejestrować się na lvbet.pl? Pod wieloma względami to będzie naprawdę znakomity ruch. Warto zauważyć, że lvbet.pl to strona internetowa całkowicie legalna. Dodatkowo możesz zgarnąć (w formie pakietu powitalnego) na start nawet do 3333 PLN. Oferta na tenis ziemny jest naprawdę bardzo bogata. Dzisiaj (stan na 7 czerwca 2021 roku) możesz zagrać łącznie 178 rozmaitych zdarzeń. Do wyboru są nie tylko najpopularniejsze turnieje. Teraz oczy całego świata są zwrócone przede wszystkim na zmagania kobiet i mężczyzn w ramach Roland Garros. Możesz jednak obstawiać także mniej prestiżowe zawody. Chodzi m.in. o WTA Bol na kortach ziemnych w Chorwacji itd.

Czy warto zarejestrować się na noblebet.pl? Tej decyzji nie będziesz żałować. Przede wszystkim strona noblebet.pl jest w 100% legalna. Opisywani dzisiaj bukmacherzy online posiadają zatem stosowane dokumenty, by oferować zgodnie z prawem zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Dodatkowo możesz liczyć na bonusy na start aż do 2000 PLN. Jaka jest oferta na tenis ziemny? Na stronie noblebet.pl opcji nie brakuje. W tym momencie masz do wyboru 182 rozmaite zdarzenia. Podobnie, jak w przypadku LV BET, oferta jest bardzo różnorodna. Nie ma problemu, by zagrać zakłady na French Open. Masz także sposobność przewidzieć, jak będą wyglądały wyniki w mniej prestiżowych turniejach. Obecnie (7 czerwca 2021 roku) popularny bukmacher internetowy Noblebet oferuje m.in. możliwość typowania zawodów ITF na kortach ziemnych w tureckiej Antalyi itp.

Jakie są aktualne kursy?

Kursy są dość porównywalne. Warto od razu zauważyć, że LV BET oraz Noblebet gwarantują możliwość zarobienia naprawdę sporych sum. Wszak kursy w obu tych przypadkach są relatywnie wysokie. Jak to jednak wygląda w praktyce? Najlepiej będzie, jak to porównamy na konkretnych przykładach. Dzisiaj swój mecz na French Open zagrają m.in. Sloane Stephens i Barbora Krejcikova. W LV BET zwycięstwo tej drugiej zawodniczki zostało ocenione na 1.50. Z kolei w Noblebet możesz zainkasować 1.47. Triumf Sloane Stephens został kolejno wyceniony na 2.55 i 2.60. Jak zatem widać, ogólnie notowania są dość porównywalne. Warto na pewno dokładnie sprawdzać ofertę obu tych podmiotów hazardowych, by wiedzieć, gdzie finalnie zagrać konkretny pojedynek tenisowy.

Podsumowanie

Oferta LV BET oraz Noblebet na tenis ziemny jest naprawdę bogata. Możesz bowiem obstawiać nie tylko zakłady z najpopularniejszych turniejów, ale także tych mniej prestiżowych. Dodatkowo gracze mogą liczyć na spore kursy, co ma duże znaczenie w aspekcie ewentualnych wygranych.

Poprzedni artykułGdzie darmowa transmisja meczu Polska – Islandia w internecie? – 8 czerwca
Następny artykułEURO 2020 na żywo w internecie. Stream meczu Holandia – Ukraina – 13 czerwca