Przed nami ostateczne rozstrzygnięcia w Lidze Narodów kobiet 2019. W meczu finałowym dojdzie do konfrontacji pomiędzy Brazylią, a USA. O trzecią pozycję zmierzą się Turczynki z Chinkami. Zobacz, gdzie te mecze można obejrzeć online za darmo.


Meczyki za darmo online, m.in. Brazylia – USA

Meczyki za darmo online, m.in. Brazylia – USA

Turcja – Chiny

Co ciekawe obie drużyny spotkały się podczas fazy grupowej turnieju głównego. Wówczas wygrały Turystyczni 3-1.

I to właśnie ten zespół przystąpi do pojedynku finałowego jako faworyt. Pod względem kadrowym niewątpliwie lepiej wyglądają Turczynki, które grają w najmocniejszym składzie.

W półfinale Turcja przegrała 3-0 z Turcją, zaś Chinki musiały uznać wyższość 3-1 Amerykanek.

darmowe streamy online za darmo bez wpłaty

Brazylia – USA

O zwycięstw w Lidze Narodów 2019 powalczą Brazylijki z Amerykankami. Bukmacherzy w roli faworytem stawiają te drugie.

Obie ekipy spotkały się ze sobą w fazie grupowej turnieju głównego. Wówczas Amerykanki nie miały żadnych problemów z wygraną z Brazylijkami 3-1.

Patrząc na grę obu tych zespołów podczas tej imprezy trzeba przyznać, ze znacznie lepiej zaprezentowały się Amerykanki ii z taką grą powinnien wygrać ten mecz.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Turcja – ChinyLiga Narodów09:00Oglądaj!
Brazylia – USALiga Narodów13:30 Oglądaj!Poprzedni artykułMeczyki online na Wimbledon, m.in.Linetty-Kvitova – 6 lipca (sobota)
Następny artykułWimbledon – darmowe streamy online za darmo – 8 lipca (poniedziałek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.