Bukmacher Etoto wprowadza promocje na tenis, w której to zmniejsza ryzyko przegranej o 25%. Wystarczy zagrać kupon, a jak okaże się on przegrany to operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Zwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto

Zwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto

Ta akcja skierowana jest to tych typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisywać. Należy to zrobić na stronie bukmachera Etoto jeszcze przed zagraniem kuponu!

Promocja trwa podczas każdego tygodnia, tj. od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania. Warto jest jednak pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego można otrzymać jeden zwrot!

Udział w tej akcji biorą zarówno kupony : single jak i AKO, na których znajdują się jedynie zdarzenia z tenisa. Bukmacher wymaga, żeby wszystkie zdarzenia zostały zagrane i rozliczone na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.02.

Darmowy bonus bez depozytu. kod promocji: BETONLINE

Minimalna stawka za jaką musi zostać zagrany kupon to 50 PLN. Jednak z promocji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki promocyjne.

Użytkownik, który zagrał kupon i spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 25% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Wówczas przy kuponie pojawi się opcja POP-UP należy ją kliknąć i zatwierdzić. A to sprawi, że bonus trafi na konto gracza do 20 min.

Darmowa gotówka u bukmachera

Bukmacher Etoto przyznaje darmowy bonus dla swoich graczy w wysokości 20 PLN. Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian na konto typera trafi 20 PLN.

Co istotne w tym wszystkim nie trzeba dokonywać wpłaty, aby otrzymać darmowe środki na grę.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe streamy na dzisiaj: Puchar Narodów Afryki i eliminacje Wimbledonu – 24 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułStreamy za darmo na dzisiaj, m.in. Puchar Narodów Afryki – 25 czerwca (wtorek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.