Fani piłki nożnej na pewno nie mogą doczekać się środkowego pojedynki pomiędzy Pistem Gliwice, a BATE Borsov w eliminacja Ligi Mistrzów. Przed tygodniem Piast zaprezentował się niezywkle solidnie i teraz na pewno ta ekipa będzie będzie zagrać znowu niezywkle solidnie. Tym bardziej, że podopieczni Fornalika grają u suebie. A co jeszcze warto jest obejrzeć!?

Meczyki online na środę za darmo

Meczyki online na środę za darmo

Piast – BATE

Piast przed tygodniem niewątpliwie bardzo mocno zakończył nie tylko BATE, ale i wszystko kibiców w Polsce. Podopieczni Fornalika byli skazani na „bolesną lekcję” z wyżej notowanym rywalem. Mimo to podopieczni Fornalika umieli przeciwstawić się Białorusinom i zanotować korzystny dla siebie wynik, bowiem mecz zakończył się remisem 1-1.

W poprzednim sezonie Piast niezywkle dobrze radził sobie na własnym obiekcie, gdzie to regularnie punktował i nie dawał rywalom najmniejszych szans. Przede wszystkim w defensywie Piast radzi sobie bardzo dobrze i jeżeli nie popełni błędów w tym elemencie ma spore szanse na awans.

darmowe streamy online za darmo bez wpłaty

Isner – Majchrzak

Ledwo co odadły emocje po Wimbledonie,a przed nami kolejny turniej w tym sezonie. Panowie w tym tygodniu rywalizują, m.in. w Newport. Gra tam nasz rodak – Majchrzak. Kamil w pierwszy spotkaniu tego turnieju nie miał najmniejszych problemów z wygraniem swojego pojedynku, gdzie bez najmniejszych problemów pokonał Graya.

Teraz przyjdzie mu zmierzyć się z Isnerem, który w to ostatnim czasie nie grał zbyt dużo, ponieważ leczył kontuzję. Amerykanin zbyt dużo w Wimbledonie nie pograł, bo odpadł w drugiej rundzie. Jednak grając teraz na własnej ziemi na pewno będzie chciał zagrać jak najlepiej potrafi. To wszystko sprawia, że Majchrzaka czeka w tym boju niezywkle trudne zadanie.

Ramos-Vinolas – Verdasco

Panowie również rywalizują na kortach w Bastad, gdzie to w środę dojdzie do niezywkle ciekawego pojedynku, ponieważ o awans do ćwierćfinału tej imprezy powalczą Ramos-Vinolas z Verdasco. Ten drugi znajduję się w niezywkle dobrej dyspozycji co zresztą potwierdzić to podczas Wimbledonu.

Jednak trzeba podkreślić, ze Verdasco na mączce nie prezentuje się zbyt dobrze. Tego natomiast nie można powiedzieć o Ramos-Vinolasie, który to czuje się niezywkle dobrze na mączce, a bilans spotkań 24/16 najlepiej to pokazuje.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Isner – MajchrzakATP Newport17:00Oglądaj online!
Turnieje ATPTenisCały dzień Oglądaj online!
Piast – BATEkwal. Ligi Mistrzów20:00 Oglądaj online!
Poprzedni artykułTurnieje WTA: Darmowe streamy online za darmo – 16 lipca (wtorek)
Następny artykułLiga Europy darmowe streamy online za darmo, m.in. Legia – Europe FC – 18 lipca (czwartek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.