Czas na kolejne spotkania podczas szóstej rundy eliminacji podczas Mistrzostw Europy. We wtorek czekają nas takie konfrontacje jak chociażby Litwa vs Portugalia czy te Mołdawia vs Turcja.

Eliminacje Mistrzostw Europy na żywo online

Eliminacje Mistrzostw Europy na żywo online

Za nami już połowa spotkań podczas eliminacji Mistrzostw Europy. To wszystko sprawia, że czekają nas ciekawe pojedynki, w których niewątpliwie emocji nie powinno zabraknąć.

Litwa – Portugalia

Litwa to obecnie najsłabsza drużyna w grupie B z dorobkiem zaledwie jednego punktu. Udało im się go zdobyć podczas rywalizacji z również bardzo przeciętnym zespołem jak Luksemburg. W sobotę natomiast zanotowali bolesną porażkę z Ukrainą gdzie przegrali an własnym obiekcie 3-0.

Teraz czeka naszych sąsiadów jeszcze trudniejsze zadanie. Ponieważ przyjdzie im zmierzyć się z Portugalia, która do tego pojedynki przystąpi w bardzo dobrych humorach po jak w sobotę pokonali i to na wyjeździe Serbię 4-2. Portugalczycy chcąc myśleć o awansie niewątpliwie takie spotkania jak te muszą wygrywać. Tym bardziej, że ich przewaga nad trzecią i czwartą drużyną wynosi tylko jeden punkt.

Kod promocyjny Betfan

Mołdawia – Turcja

Piąta drużyna w grupie H – Mołdawia podejmie u siebie Turcję. Gospodarze tego pojedynku do tej pory zdobyli trzy punkty. Udało im się je zdobyć podczas rywalizacji z Andorą. W pozostałych konfrontacjach Mołdawianie przegrywali z: Francją, własnie Turcją, Albania oraz Islandią.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Turcy nie mieli najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa, bowiem konfrontację wygrali 4-0. I teraz z pewnością goście tego pojedynku również liczą na zwycięstwo. Ponieważ mają spore szanse na awans, ale na pewno nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z tak przeciętnym zespołem.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Litwa – PortugaliaEliminacje Mistrzostw Europy20:45Oglądaj na żywo!
Mołdawia – Turcja Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj na żywo!
Poprzedni artykułDarmowe streamy na żywo z eliminacji Mistrzostw Europy – 9 września (poniedziałek)
Następny artykułDarmowe streamy na Mistrzostwa Świata w koszykówce na żywo – 11 września (środa)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.