W sobotę 8 czerwca zostaną rozegrane kolejne spotkania podczas eliminacji Mistrzostw Europy 2020. A co więcej warto jest obejrzeć? Zobacz.


Streamy, meczyki24, meczosy, transmisje online, darmowe mecze online

Streamy, meczyki24, meczosy, transmisje online, darmowe mecze online

Turcja – Francja

Jedno z ciekawszych dzisiejszych pojedynków to niewątpliwie konfrontacja pomiędzy Turcją, a Francją. Turcy pod względem możliwości są niewątpliwie znacznie słabszym zespołem od Francuzów. Jednak ten mecz rozegrają na własnym obiekcie, a jak dobrze wiadomo, że przed własną publicznością są zawsze mocnym zespołem.

darmowe streamy online za darmo bez wpłaty

Grecja – Włochy

Włosi w dwóch wcześniejszych pojedynkach, w których wygrywali pewnie swoje boje, gdzie to okazali się lepsi od Finów oraz Liechtenstein. Teraz przychodzi im zagrać Grekami, którzy słyną z solidnej defensywnej gry.

Finał French Open:

Fani tenisa czekają na dzisiejszy pojedynek finałowy podczas kobieco finału French Open, gdzie to wystąpią Barty z Vondrousova. Obie zawodniczki osiągnęły duży sukces awansując do tego etapu turnieju. Ponieważ większe szanse dają na zwycięstwo tej pierwszej.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Barty -VondrousovFrench Open15:00Oglądaj!!
Grecja – Włochypiłka nożna20:45 Oglądaj!!
Turcja – Francjapiłka nożna20:45 Oglądaj!!
Poprzedni artykułMacedonia Płn vs Polska darmowe streamy i nie tylko – 7 czerwca (piątek)
Następny artykułPolska – Izrael online i inne mecze Eliminacji EURO 2020 – 10 czerwca (poniedziałek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.