W sobotni wieczór, tj. 17 lipca w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Owszem podczas tej imprezy nie zobaczymy czołowych zawodników tej ferencji. Nie mniej jednak zapowiada się ona dosyć elektryzująco.

Darmowy stream KSW 62 na żywo w internecie

Darmowy stream KSW 62 na żywo w internecie

Podczas gali KSW 62 w walce wieczoru zobaczymy Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem. Wszystko wskazuje, że Polak nie powinien mieć tutaj zbyt większych problemów z wygraną. Bowiem od swojego rywala jest dużo lepszym zawodnikiem i to pod każdym względem.

Śmiało można powiedzieć, że bardzo ekscytująco zapowiada się pojedynek pomiędzy Andrzejem Grzybkiem z Mariusem Zaromskim. Jest to również rewanżowa walka za listopad 2020. Wówczas to Polak przegrał, ale po wręcz heroicznej walce. Bowiem przez większość starcia walczył z złamaną kością piszczelową.

Darmowy bonus bez depozytu. kod promocji: BETONLINE

Inne ciekawe starcie podczas tej gali to pojedynek Artura Sowińskiego z Sebastianem Rajewskim. Faworytem tego pojedynku jest Artur. Kornik jest to jedna z „legend” KSW. Bowiem swojego czasu miał na swoim koncie pas mistrza KSW w wadze piórkowej.

Jak obejrzeć meczKSW 62 online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz KSW 62 online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
KSW 62MMAod 20:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki na żywo. Stream meczu Śląsk Wrocław – Paide w internecie? – 15 lipca (czwartek)
Następny artykułTransmisja meczu Legia Warszawa – Flora w internecie – 21 lipca
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.