Na polskim rynku bukmacherskim stale przybywa firm, które otrzymują licencję Ministerstwa Finansów umożliwiającą przyjmowanie zakładów przez Internet. Coraz szerszy wybór sprawia, że wielu graczy doświadcza problemów w kwestii wyboru bukmachera. Dużym udogodnieniem przy wyborze może być ranking legalnych bukmacherów. Skąd możemy czerpać rzetelne informacje na temat serwisów bukmacherskich w Polsce?

Gdzie możemy znaleźć rzetelny ranking legalnych bukmacherów online?

Ilu bukmacherów działa obecnie na polskim rynku?

W dniu dzisiejszym, licencją Ministerstwa Finansów legitymuje się szesnaście spółek zarejestrowanych w Polsce. Aby pokazać skalę zmian, warto wspomnieć, że pod koniec 2016 roku gracze byli ograniczeni jedynie do siedmiu bukmacherów. O licencję ubiegają się kolejne firmy, a co za tym idzie, możemy śmiało zakładać, że w ciągu kolejnych kilku lat, lista legalnych bukmacherów online w Polsce przekroczy liczbę 20. Coraz silniejsza konkurencja na rynku jest zjawiskiem bardzo korzystnym z perspektywy graczy. Bukmacherzy musza stale rywalizować o klientów, co sprawia, że gracze mogą liczyć na coraz to lepszą ofertę zakładów oraz ciekawe promocje. 

Czym kierować się przy wyborze bukmachera online?

O tym, który bukmacher online będzie dla nas najlepszy, w dużej mierze decydują nasze indywidualne oczekiwania. W pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy wybrany bukmacher posiada ofertę na interesujące nas wydarzenia sportowe. Niektóre z dyscyplin są bowiem dostępne tylko w niektórych serwisach. Świetnym przykładem jest chociażby żużel, który przecież cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony polskich kibiców. Jeśli zatem interesują nas konkretne dyscypliny sportu, sprawdźmy, jak pod tym względem wypada interesujący nas bukmacher.

Warto także zerknąć na dostępny bonus powitalny. Nie jest tajemnicą, że wielu graczy podejmuje decyzje właśnie pod kątem wysokiej premii na start lub możliwości obstawienia zakładu bez ryzyka. Zawsze warto przeczytać podstawowe informacje w regulaminie promocji, szczególną uwagę zwracając na warunek obrotu. Szukając dobrego bukmachera dla siebie warto także spojrzeć na dostępne udogodnienia, takie jak: Cash-out, nowoczesna aplikacja mobilna czy możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Cennym drogowskazem są także opinie ze strony bardziej doświadczonych graczy.

Skąd czerpać informacje na temat polskich bukmacherów?

W sieci bez trudu znajdziemy serwisy poświęcone tematyce bukmacherskiej. Dostępne w nich informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które szukają właściwego bukmachera dla siebie. Na stronie Zapytajbukmachera.pl znajdziemy rzetelny ranking legalnych bukmacherów online. Bierze on pod uwagę szereg czynników, takich jak: pełna oferta zakładów bukmacherskich, oferta promocyjna dla nowych klientów, udogodnienia, a także opinie ze strony innych klientów. Na koniec warto także wspomnieć, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadać konto u kilku legalnych bukmacherów. 

Poprzedni artykułTransmisja meczu Levante – Barcelona online w internecie – 11 maja
Następny artykułGdzie transmisja meczu Chelsea – Leicester online? – 18 maja